PODPOWIEDZI:

Jabra Sound App - świetna jakość dźwięku w Twoim urzadzeniu mobilnym

Jabra Sound App - świetna jakość dźwięku w Twoim urzadzeniu mobilnym

Jabra Sound App to aplikacja, z której mogą skorzystać posiadacze telefonu z systemem operacyjnym Android lub iOS lub też Ci, którzy mają odtwarzacz iPod. Dzięki niej jakość odtwarzanej muzyki będzie odpowiednio zoptymalizowana. Aplikacja została także zaktualizowana, co niesie kolejne udogodnienia.

Jabra Sound App to świetna aplikacja dla fanów muzyki. Omawiana aplikacja to przede wszystkim znacznie lepsza głębia dźwięku i zwiększony zakres wyższych częstotliwości.

Dzięki najnowszej aktualizacji, Jabra Sound App została wzbogacona o streaming muzyki i filmów z najpopularniejszego serwisu na świecie - YouTube.

Jabra Sound App 2

Warto dodać, że mamy sporo możliwości regulacji dźwięku. Dzięki temu skutecznie dopasujemy go do osobistych preferencji.

By zacząć korzystać z aplikacji, wystarczy pobrać ją bezpośrednio ze sklepów Google Play (system Android) czy App Store (iOS).

Jabra Sound App

“Ostatnie raporty wykazują, że aż 64% nastolatków używa YouTube do słuchania i wyszukiwania muzyki. To najpopularniejszy serwis video streamingu na świecie: ponad 800 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. W całej historii serwisu aż 9 na 10 najchętniej oglądanych filmów jest związanych z muzyką. Aby zatem w pełni wykorzystać możliwości naszych słuchawek i głośników polecamy użytkownikom skorzystać z bezpłatnej aplikacji, by ulubione z YouTube posłuchać w wysokiej jakości stereo.” - Tomasz Pietruszka, Dyrektor ds. Sprzedaży Jabra

Więcej informacji o Jabra Sound App: www.jabra.com/soundapp

blog comments powered by Disqus
Jabra Sound App - świetna jakość dźwięku w Twoim urzadzeniu mobilnym