PODPOWIEDZI:

Podarujmy bliskim prezent z CDP.PL

Podarujmy bliskim prezent z CDP.PL

Dostępna jest już nowa funkcjonalność w serwisie CDP.PL. Od teraz kupować można gry, filmy, e-booki i audiobooki w formie prezentu, dla znajomych i bliskich osób. Przy okazji każdy kto kupi upominek z grą LEGO otrzyma zniżkę na kolejne zakupy w serwisie!

Cdp.pl, platforma cyfrowej dystrybucji, ma rozwiązanie dla wszystkich osób nie mających jeszcze prezentów choinkowych, i martwią się czy zamówione upominki dojdą na czas! Od teraz szybko i łatwo można kupować multimedia na prezent, wybierając spośród blisko 3500 gier, filmów, e-booków i audiobooków!

„Wprowadzenie możliwości kupna gry na prezent to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli skompletować upominków pod choinkę. W ofercie cdp.pl dostępnych jest już blisko 3500 multimediów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie, a że wirtualny prezent wysyłany jest natychmiast do obdarowywanego, nie trzeba się niczym martwić. Nowa funkcjonalność to kolejny krok w kierunku usprawniania serwisu by był jeszcze przyjaźniejszy dla naszych użytkowników” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający CDP.pl.

Dzięki możliwości nabycia dowolnego tytułu z katalogu CDP.PL mamy świetny sposób by podzielić się ze swoimi znajomymi cyfrowymi multimediami. By podarować prezent należy zaznaczyć odpowiednie okno na stronie z aktualnym stanem koszyka oraz wpisać adres e-mailowy obdarowywanej osoby, która otrzyma elegancką e-kartkę upominkową z kodem do zrealizowania w serwisie.

Poniżej przykładowa karta podarunkowa:

cdp.pl

Dodatkowo wraz z wprowadzeniem nowej funkcjonalności rozpoczęła się akcja promocyjna, w której każdy kto kupi na prezent jedną z gier z serii LEGO otrzyma 20% zniżkę na następny zakup w serwisie. Akcja potrwa do końca niedzieli, 22 grudnia 2013, a wszystkie tytuły biorące udział w promocji można znaleźć na stronie https://cdp.pl/polecamy/lego-prezent.

blog comments powered by Disqus
Podarujmy bliskim prezent z CDP.PL