PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 ZALET Telewizorów LG OLED

International CES 2014 - kilka słów o rozpoczynających się targach elektroniki

International CES 2014 - kilka słów o rozpoczynających się targach elektroniki

Większość osób, które interesują się branżą technologiczną, z pewnością wie o rozpoczynających się właśnie targach CES 2014, które odbywają się w Las Vegas. Potrwają one do 10 stycznia i zobaczymy na nich mnóstwo nowych, często innowacyjnych, urządzeń. Dowiedzcie się więcej o tych targach z naszego newsa.

International CES 2014, czyli największe targi elektroniki użytkowej na świecie, ruszyły pełną parą. Targi te organizowane są w Las Vegas corocznie w styczniu od ponad czterdziestu lat, więc ich historia jest bardzo bogata. Co możemy zobaczyć na takich targach? Głównie przeróżny sprzęt elektroniczny stworzony z myślą o cyfrowej rozrywce, komunikacji bezprzewodowej, grach komputerowych oraz wielu innych. Targi CES co roku przyciągają wielką uwagę i goszczą dziesiątki tysięcy odwiedzających z całego świata.

Liczba wystawców w tym roku jest imponująca - ponad 3 200 wystawców zaprezentuje na nich najnowsze usługi i produkty w piętnastu kategoriach. Warto dodać, że również branża motoryzacyjna zagości na targach w niespotykanej dotąd sile. Swoje najnowsze osiągnięcia zaprezentują Audi, BMW, Chrysler, Ford, General Motors, Kia, Mazda, Mercedes oraz Toyota. Uwzględniając firmy produkujące akcesoria motoryzacyjne, będzie to liczba około 125 producentów.

CES2014

Firmy oraz sprzęt elektroniczny to jednak nie wszystko. Targi CES to również wiele znanych osobistości. W tym roku będzie można na nich spotkać takie osoby jak Curtis “50 Cent” Jackson, Pharrell Williams czy Shaquille O’Neal. Jest więc od kogo brać autografy.

Jest również pewna nowość na tegorocznych targach. Po raz pierwszy rozdane zostaną nagrody Variety’s Breakthrough of the Year Awards, które będą przyznawane osobowościom ze świata rozrywki w dziesięciu kategoriach.

CES2014 2

Jeżeli chcesz być na bieżąco z targami CES to odwiedź stronę CESweb.org lub skorzystaj z mobilnej aplikacji CES 2014.

blog comments powered by Disqus
International CES 2014 - kilka słów o rozpoczynających się targach elektroniki