PODPOWIEDZI:

NameTag - rozpoznaj nieznajomą i wyszukaj na Facebooku

NameTag - rozpoznaj nieznajomą i wyszukaj na Facebooku

Portale społecznościowe w dzisiejszych czasach to dla niektórych osób spora część życia. Dla jeszcze innych jest to świetne źródło do znajdowania starych znajomych. Ale co jeśli kogoś poznamy, zobaczymy, a nie będziemy wiedzieli zupełnie kto to? Z pomocą przychodzi aplikacja NameTag, która rozpozna twarz danej osoby i wskaże nam jej profil na portalu społecznościowym.

NameTag to innowacyjna aplikacja, która być może zawiąże wiele nowych znajomości. Jak to działa? W bardzo prosty sposób. Wystarczy zrobić zdjęcie danej osoby i przesłać na serwery NameTaga. Po tym zabiegu, zdjęcie zostanie przetwarzane i porównywane z milionami zcrawlowanych danych. Być może zostanie też ono dopasowane do jakiegoś profilu znajdującego się w portalu społecznościowym typu Facebook, Twitter czy Instagram, a wtedy osiągniemy swój cel i być może poznamy bliżej osobę w kręgu naszych zainteresowań.

Aplikacja ma jednak dużo większe możliwości niż samo wyszukanie danej osoby. Może również sprawdzić czy dana osoba nie ma konta na jakimś portalu randkowym. Takie informacje mogą znacznie ułatwić nam odpowiednie nawiązanie znajomości i poznanie preferencji nieznajomej/nieznajomego.

NameTag

Warto zaznaczyć, że aplikacja może także nas uchronić od niebezpieczeństwa. Możemy bowiem sprawdzić czy dana osoba nie figuruje w bazie osób skazanych za przestępstwa na tle seksualnym.

Dobra, dobra, ale taka aplikacja może być także wykorzystywana w drugą stronę - niebezpieczne osoby mogą tak zdobywać nasze namiary. Na szczęście NameTag obiecuje, że każdy z nas będzie mógł określić, czy chce aby aplikacja go rozpoznawała. Wtedy uchroni to nas od nieprzyjemnych sytuacji czy zainteresowania od niepożądanych osób. W końcu prywatność i bezpieczeństwo muszą tu być na pierwszym miejscu.

blog comments powered by Disqus
NameTag - rozpoznaj nieznajomą i wyszukaj na Facebooku