PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Spyro Reignited Trilogy – Fioletowy smoczek atakuje komputery!

Roccat zaprezentował sporo nowości na targach CES 2014

Roccat zaprezentował sporo nowości na targach CES 2014

Nowy rok firma Roccat rozpoczęła od zademonstrowania nowej linii produktów we wszystkich kategoriach. Są nowe myszki, klawiatury, słuchawki, podkładki i inne gadżety. Rok 2014 ma należeć do graczy PC-towych!

Nowości audio z serii Kave

Roccat zaprezentował na targach CES 2014 dwa nowe modele słuchawek.

Kave XTD 5.1 Analog - następca słuchawek Kave 5.1, które są najlepiej sprzedającym się modelem słuchawek true 5.1 na całym świecie. Model Kave XTD 5.1 Analog kierowany jest do graczy posiadających już w komputerze kartę dźwiękową 5.1, słuchawki posiadają klasyczne jacki audio 5.1, a także złącze USB. Zasila ono pilot znajdujący się na przewodzie oraz podświetlenie. Dodatkowo słuchawki wyposażono w unikalną technologię Zero Noise, zapewni izolowanie interferencji.

Pilot możemy postawić na biurku lub przypiąć do ubrania. Zredukowano wagę słuchawek aż o 25%, co pozytywnie wpłynęło na komfort użytkowania.

Kave XTD Analog

Kave XTD Stereo to ten sam wygląd, zaprojektowany z myślą o komforcie i trwałości. Wersja stereo modelu Kave XTD została wyposażona w dwa potężne przetworniki, dostarczające bogaty dźwięk z gier. Odczepiany mikrofon z funkcją redukcji hałasu oferuje najwyższej jakości komunikację głosową, a także wskaźnik wyciszenia LED.

Kave XTD digital

Kave XTD 5.1 Digital to nowa wersja flagowego modelu słuchawek od ROCCAT, wyposażona w kartę dźwiękową 5.1 najwyższej jakości. Jako pierwsze słuchawki na świecie będą łączyły się ze smartfonami za pomocą Bluetooth. Pełną kontrolę audio gwarantuje wygodny w obsłudze pilot na biurko.

Kave XTD-Stereo

Seria Kone wita nowych członków z topowymi sensorami optycznymi Kultowa seria Kone od ROCCAT to źródło wielu funkcji, które dziś są standardem w myszkach dla graczy. Modele z serii Kone były pierwszymi, które wyposażono w wielokolorowe podświetlenie, najnowocześniejszą technologię sensorów, a także innowacje, jak np. śledzenie i kontrola dystansu (TDCU). Teraz ROCCAT przedstawia Kone XTD Optical z nowym sensorem optycznym 6,400dpi, dzięki któremu gracze będą mogli znacząco poprawić swoją precyzję. Kone XTD Optical oferuje m.in. przełączniki Omron™, rolkę 4D Titan Wheel, technologie Easy-Aim oraz ROCCAT Talk.

Kone XTD optical

Mniejszy model z serii Kone – mysz Pure doczeka się trzech nowych wersji, zaprezentowanych już na CES 2014. Kone Pure Military oferuje sensor optyczny 5,000dpi z TDCU i będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: Desert Strike, Naval Storm oraz Camo Charge. W takich samych wersjach pojawią się również słuchawki Kave XTD 5.1 Analog oraz podkładka (dostępne osobno lub w zestawie).

Kone Pure Military Camo Charge

Kone Pure Military Naval Storm

Kone Pure Military Desert Strike

Ryos TKL pro

Seria Ryos uzupełniona przez dwa nowe kompaktowe modele Do serii klawiatur mechanicznych od ROCCAT, Ryos, trafią dwa nowe kompaktowe modele z mniejszą liczbą klawiszy – z podświetleniem i bez niego. Ryos TKL Pro oraz Ryos TKL, stworzono z pomocą użytkowników, którzy pisali swoje przemyślenia i uwagi na Facebooku. „Wersje klawiatury Ryos z 10 klawiszami mniej zamieściliśmy na naszym profilu już wcześniej jako niewinny żart. Zachwyt społeczności nad takimi modelami był tak duży, że nie mieliśmy innego wyjścia, jak po prostu je stworzyć.” – powiedział René Korte. Klawiaturę TKL Pro wyposażono w topowy MCU, który obsługuje podświetlenie i wszystkie jego tryby, jak np. „oddychanie”. TKL Pro będzie ponadto dostępna z 4 rodzajami przełączników do wyboru.

Ryos TKL

blog comments powered by Disqus
Roccat zaprezentował sporo nowości na targach CES 2014