PODPOWIEDZI:

Pojawił się nowy model przystawki do Smart TV - oto Measy U4C.

Pojawił się nowy model przystawki do Smart TV - oto Measy U4C.

Od niedawna do nabycia jest nowa przystawka do TV firmy Measy, U4C to niewielkie, lecz potężne urządzonko. Dysponuje 4 rdzeniowym procesorem, a także kamerą i mikrofonem!

Measy U4C

Specyfikacja Measy U4C budzi respekt. Dżemie w niej czterordzeniowy procesor ARM Cortex A9, taktowany zegarem 1,6 GHz. Procesor wspiera układ graficzny Mali 400MP.

Kontrola Androida, w wersji 4,2 oraz 1 GB Pamięci DDR3 i 4 GB pamięci flash, to kolejne atuty.

Measy U4C

Pamięć rozbudowana może zostać do 32 GB, za pomocą kart MicroSD.

Dzięki takiej mocy zagramy nawet w nowości dostępne w sklepie Googla, i pooglądamy filmy w jakości HD.

Measy U4C

Komunikacja na Skype z Measy U4C to nie problem, urządzenie posiada mikrofon i 2-megapikselową kamerę, nagrywającą w 720p, mikrofon przyda się do karaoke i nauki wymowy języków obcych.Measy U4C posiada także antenę wzmacniającą sygnał Wi-Fi, a przepustowość modułu Bluetooth 4.0 to aż 200 kbit/s. Moduł działa w zasięgu aż 100 metrów!

Nowa wersja Androida pozwala między innymi na obsługę gestów, a także bezprzewodowe dzielenie się dźwiękiem i obrazem, standardy takie jak DLNA i Miracast. Dzięki bezpośredniemu strumieniowaniu smartfon zmienia się w pilota zdalnego sterowania.

Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste i nie powinno nikomu sprawić problemów. Wszystko czego potrzebujemy to wolne gniazdo HDMI w telewizorze dla Measy U4C.

W zestawie znajduje się przewód zasilania, zasilacz sieciowy USB i instrukcja obsługi (język polski), no i naturalnie samo urządzenie Measy U4C. Cena urządzenia to ok. 370 zł. Gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy.

blog comments powered by Disqus
Pojawił się nowy model przystawki do Smart TV - oto Measy U4C.