PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Zobacz najbardziej męski projektor poprzedniego roku

Zobacz najbardziej męski projektor poprzedniego roku

W styczniu ponad 116 tysięcy internautów oddało swoje głosy na 207 usług oraz produktów. W kategorii Męski Gadżet Roku zwyciężył kieszonkowy projektor Philips PicoPix 3610.

Mobility Trends w tym roku doceniły projektor firmy Philips, PicoPix 3610 to kieszonkowa wersja, wyposażona w system Android, oraz łączność Wi-Fi.

Philips PicoPix 3610

Philips PicoPix 3610

Projektor jest bardzo lekki, waży jedynie 284 gramy, jest także niewielki, 10,5 x 10,5 x 3,15 cm. Jego lampa LED generuje obraz o jakości 100 Lumenów, a współczynnik kontrastu to 1000:1 Natywna rozdzielczość tego modelu to 854x480.

Projektor odtwarza wszystkie popularne formaty plików, dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimedialnemu. Wyposażenie go w system Android daje dostęp do tysięcy aplikacji.

Philips PicoPix 3610

A tak o projektorze wypowiedział się Marek Marczuk, Managing Director Sagemcom Poland.

„Produkty PicoPix zdobywają nagrody na całym świecie, cieszy nas to, że również polscy konsumenci docenili jakość i komfort użytkowania kieszonkowych projektorów.”

„Zdobycie nagrody drugi rok z rzędu świadczy o umacnianiu się marki Philips PicoPix w świadomości polskich Internautów.”

Projektor komunikuje się także w standardzie DLNA.

Projektor PicoPix 3610 kosztuje 1799 zł, objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Zobacz najbardziej męski projektor poprzedniego roku