PODPOWIEDZI:

Dwaj giganci zapraszają na Intel Extreme Masters

Dwaj giganci zapraszają na Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters tuż, tuż! Komputronik, wraz z MSI zaprasza wszystkich fanów elektronicznej rozrywki i najnowszych technologii. Nie zabraknie atrakcji, konkursów i turniejów.

Impreza w spodku startuje już w piątek, o godzinie 12:00.

Zapraszamy na stoisko firmy Komputronik, na nim do dyspozycji zwiedzających zostanie oddany najnowszy sprzęt firmy MSI.

Przetestować będzie można między innymi laptopy z najmocniejszą grafiką dostępną na rynku, czyli GT70 Dominator Pro. Niezwykłą smukłością oczarują nas GS60 Ghost oraz GS70 Stealth Pro, GE70, model GT60 3K powali nas mega rozdzielczością.

Zobaczymy też mini komputery AIO AG220 & AG240 i desktop mini ITX NightBlade.

Msi

» Oto Rival - kto mu dorówna?!

Niedawno zapowiadane płyty główne, z obsługą najnowszych chipsetów Intela, a także kraty graficzne N750Ti czy też N780 Lightning, to wszystko do waszej dyspozycji.

Jednak co to za zabawa, jeśli nie zagramy na dobrym sprzęcie gamingowym, o to zadbał SteelSeries. Do dyspozycji sprzęt dla graczy, używany między innymi przez team Fnatic.

Kolejne atrakcje będą czekać na stoisku Morele.net, każdy nabywający komputer z limitowanej serii MSI otrzyma pakiet gier, hity takie jak Simcity, Battlefield 4 oraz Total War: Rome II, a to nie wszystko.

Fani OC też nie powinni czuć się rozczarowani, pojawi się między innymi znany overclocker Marcin „ryba” Rywaka,

Marcin spróbuje pobić rekord świata korzystając ze sprzętu MSI Z87 Mpower Max i kartach graficznych MSI N780Ti Gaming.

msi

Każdego dnia na stoisku Komputronik rozgrywanych będzie wiele turniejów. Zagoszczą gry takie jak: League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na tych którym nie uda się zdobyć tytułu zostaną inne formy zabawy, chociażby konkurs wiedzy o Komputroniku, SteelSeries i MSI.

blog comments powered by Disqus
Dwaj giganci zapraszają na Intel Extreme Masters