PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Battlefield V – Powtórka z rozrywki!

Konkurs związany z grą Age of Wonders III

Konkurs związany z grą Age of Wonders III

Zapowiada się kreatywny konkurs, organizowany przez Techland wraz z serwisem Digart.pl Premiera gry Age of Wonders III coraz bliżej, do tego czasu warto wziąć udział w konkursie.

Premiera oczekiwanej strategii turowej Age of Wonders III planowana jest na 31 marca.

W międzyczasie Techland i serwis Digart.pl przygotowały ciekawy konkurs kreatywny.

Digart.pl to serwis poświęcony sztuce w każdym wydaniu, fotografie, rysunki, poezja, oraz wiele innych form.

AGe of WOnders iII

» Ruszyła przedsprzedaż gry Age of Wonders III

Gra Age of Wonders III zapowiada się niezwykle ciekawie, możliwość stworzenia własnego bohatera (do wyboru aż 6 ras) i ciekawa fabuła to tylko część jej zalet.

„Niebawem na rynku pojawia się strategia wyczekiwana przez fanów od lat. Age of Wonders III idealnie wpisuje się w nasze klimaty, dlatego też angażujemy społeczność w kreowanie jej świata.” – komentuje Roman Pieńczykowski, znany na portalu digart.pl jako Skina. „Wspólna inicjatywa digart.pl, wydawnictwa Techland oraz SteelSeries to idealna okazja do aktywizowania naszej społeczności. Z uwagi na tytuł, którego konkurs dotyczy, spodziewamy się wyjątkowo dużego zainteresowania projektem.” – dodaje.

Wytyczne projektu to jednolity kolor, gradient lub tekstura w tle. Dowolna jest także płeć i wiek, należy stworzyć cztery jednostki nowej rasy.

Nagrody są nie byle jakie, to nowe słuchawki stworzone z myślą o graczach. sponsorem jest firma SteelSeries. Kolejne nagrody to egzemplarze gry Age of Wonders III oraz tablet piórkowy dla zwycięzcy.

blog comments powered by Disqus
Konkurs związany z grą Age of Wonders III