PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Creative Metallix Plus - Czy jest lepszy od Xiaomi?

VideoNews #21 - World of Tanks, Watch Dogs, Nowe SmartWatche

VideoNews #21 - World of Tanks, Watch Dogs, Nowe SmartWatche

W tym odcinku VideoNewsa zebraliśmy informacje nt. premier kilku ciekawych gier, w tym: Watch Dogs, World of Tank, Diablo III oraz Assassin’s Creed Unit. Dodatkowo przedstawiliśmy funkcjonalności smartwatcha Samsunga Galaxy Gear 2 oraz systemu operacyjnego na te produkty Android Wear. Zapraszamy do oglądania

Funkcjonalności Samsunga Galaxy Gear 2

Z najnowszych doniesień wynika, iż Gear 2 czyli następca smartwacha Galaxy Gear od Samsunga będzie mógł w przeciwieństwie do poprzednika współpracować ze smartfonami innych producentów. Wszystko za sprawą wywiadu przeprowadzonego z Luke Mansfield i opublikowanego na łamach serwisu androidplanet.

Funkcjonalności Samsunga Galaxy Gear 2

Odpowiedź na pytanie czy Gear 2 będzie współpracować również z słuchawkami od LG czy Sony była bardzo niejednoznaczna, a to pozwala wnioskować, że w tym temacie nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Niewątpliwie taki stan rzeczy pozytywnie wpłynąłby na wyniki sprzedaży gadżetu.

Dodatek Diablo III - Reaper of Souls

Do premiery dodatku do gry Diablo III o tytule Reaper of Souls pozostało już tylko kilka dni, toteż Blizzard wypuszcza coraz więcej ciekawych materiałów. Najnowsze wideo pokazuje kolejne po funkcjach społecznościowych i nowych klasach ciekawostki i nowinki, która zostaną wprowadzone do świata Diablo. Premiera dodatku w wersji na PC będzie miała miejsce już 25 marca.

Dodatek Diablo III - Reaper of Souls

Jednocześnie przypominamy, że dla największych fanów przygotowany został event premierowy, który trwać będzie z nocy 24 na 25 marca w warszawskich złotych tarasach.

Smartwatch z systemem operacyjnym Android Wear

Mimo, że pierwszy kwartał 2014 roku jest już historią to cały czas swoich smartwatchy nie zaprezentowało jeszcze kilku wiodących producentów urządzeń mobilnych takich jak apple, htc czy google. I to właśnie gigant z Mountain View zaskoczył, bowiem nie zaprezentował urządzenia, a system operacyjny Android Wear, który ma zawitać na gadżety będące częścią garderoby.

Smartwatch z systemem operacyjnym  Android Wear

Google zapewnia, że postara się tak zmodyfikować software, aby można było wreszcie w pełni wykorzystać potencjał zegarków czy opasek noszonych na rękach. Pierwszymi producentami, którzy skorzystają z Android Wear będzie LG i Motorola. Więcej informacji na temat Android Wear poznamy w czerwcu na konferencji Google I/O 2014.

Nowy Assassin’s Creed Unit

Najnowszy Assassin’s Creed oficjalnie zapowiedziany! Kolejna odsłona serii tym razem z podtytułem Unity zabierze nas do Paryża czasów Rewolucji Francuskiej. Głównym bohaterem będzie postać o imieniu Arno. Najważniejszą informacją wydaje się fakt, iż zapowiedziany tytuł przeznaczony będzie wyłącznie na konsole nowej generacji oraz PC.

Assassin’s Creed Unit

Watch Dogs już wkrótce

Premiera gry Watch Dogs zbliża się wielkimi krokami. Twórcy ostatnio ujawnili nową informację, ta dotyczy konsol Sony. Zarówno na PS3 jak i PS4 udostępniona zostanie ekskluzywna zawartość, która została zaprezentowana na zwiastunie.

Watch Dogs już wkrótce

Gracze dostaną między innymi dodatkową godzinę zabawy. Premiera produkcji Ubisoftu zaplanowana został na 27 maja 2014 roku.

World of Tanks w nowej odsłonie

World of Tanks się rozwija, już w lutym wargaming zapowiedziało duże zmiany, które mają nastąpić w ich najbardziej popularnej produkcji. Na początku marca opublikowany został pierwszy filmik z serii „pamiętniki twórców 2014”, w którym deweloperzy zaprezentowali możliwości nowego silnika fizycznego powstałego na bazie Havok.

World of Tanks w nowej odsłonie

Wirtualne pola bitew, jak i maszyny mają być dzięki temu bardziej realistyczne. Na drugim, niedawno opublikowanym wideo twórcy prezentują poprawki naniesione na oprawę wizualną gry. Chodzi głównie o efekty specjalne, modele czołgów oraz lokacje i elementy otoczenia takie jak budynki, rzeki i skały.

Ciekawostka kryminalna

W ostatnim VideoNews ciekawostka miała charakter motoryzacyjny, tym razem będzie to ciekawostka kryminalna. Programista, który pracował w firmie Microsoft przez ostatnie siedem lat został niedawno aresztowany w Seattle przez FBI. Alex Kibkalozostał oskarżony o kradzież tajemnic handlowych i działanie na szkodę korporacji. Według FBI programista udostępnił kod Windowsa 8 w połowie 2012 roku pewnemu francuskiemu Blogerowi.

microsoft Alex Kibkalo

Były już pracownik Microsoftu jest również podejrzewany o wyciek Activation Server Software Development Kit. Oskarżenie jest wynikiem wewnętrznego śledztwa firmy Microsoft. FBI podobno przesłuchało już Kibkalo, który przyznał się do zarzucanych mu czynów.

To wszystko w tym odcinku VideoNews. Czekam na Wasze komentarze pod materiałem. Do usłyszenia za tydzień.

blog comments powered by Disqus
VideoNews #21 - World of Tanks, Watch Dogs, Nowe SmartWatche