PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Smartbandów do 100 zł

Roboty od firmy Robomow - piękny trawnik bez wysiłku

Roboty od firmy Robomow - piękny trawnik bez wysiłku

Nowoczesne roboty koszące marki Robomow wchodzą do oferty firmy DLF Sp. z o.o., która z w swoim portfolio produktowym posiada m.in. najbardziej zaawansowane urządzenia z zakresu domowej robotyki. Umożliwią one szybkie uporanie się z każdym trawnikiem czyniąc z niego świetnie prezentujące się miejsce.

Wczesna wiosna to czas, w którym wiele osób zaczyna ogarniać swoje ogrody oraz trawniki i przygotowywać się do lata. Jednym z podstawowych zadań jest koszenie trawy. Cały ten proces może stać się o wiele szybszy i przyjemniejszy z robotami koszącymi firmy Robomow, które będą w stanie sprostać zadaniu regularnego koszenia trawy za nas nawet na 3000 mkw trawnika, a na całym świecie znalazły już przeszło 200.000 zadowolonych nabywców.

Robomow RC304

Precyzja działania robotów koszących opiera się na twardych, ostrych nożach oraz na systemie koszenia trawinka wraz z krawędziami. Robotom nie straszne są gałązki czy szyszki. Szerokość głowicy koszącej (modele MC i RC - 28cm, modele MS i RS- 56cm) sprawia, że są one szybsze w porównaniu z konkurencyjnymi robotami koszącymi przeznaczonymi do pracy na podobnych powierzchniach.

Sama obsługa robotów jest niezwykle intuicyjna, prosta i przyjemna. Przygotowanie urządzenia do pracy opiera się na wbiciu kołków oraz przeprowadzeniu przewodu ograniczającego na skraju trawnika, aby wydzielić teren pracy robota. Potem wystarczy zaprogramować harmonogram pracy robota i patrzeć jak dba o nasz trawnik.

Robomow RS612

Robomow w swoich urządzeniach stawia także na bezpieczeństwo. Użytkownik może zaprogramować robota koszącego tak, aby rozpoczynał swoją pracę w czasie, gdy nikt nie przebywa na zewnątrz – np. w nocy. Gdy dany robot kończy swoje zadania, to wraca do Stacji Dokującej, aby naładować akumulator. Jest także funkcja Child Lock, a także automatyczne zatrzymywanie się ostrzy, gdy robot jest podnoszony lub przechylany w kierunku pionowym.

Mało z tego, robotami można sterować nawet zdalnie. Dedykowana aplikacja pozwala na ustawienie harmonogramu pracy, zastopowanie robota, zmianę ustawień czy zdalne ręczne sterowanie na wybranym terenie. Owa aplikacja jest zgodna z iPhone 4S, iPhone 5, iPad 3, iPad mini oraz iPod touch (5 generacji), jak również z systemem Android 4.3. Urządzenia mobilne z wykorzystaniem aplikacji komunikują się z robotem wykorzystując łączność Bluetooth Smart / Bluetooth Low Energy.

Robomow RS630

Oferta robotów koszących jest bardzo duża. Może wybrać robota zarówno do małego ogrodu - 150 m2 - jak i wielkiej powierzchni - nawet do 3000 m2. Ceny wahają się w granicach od 4199 zł do 12 399 zł.

blog comments powered by Disqus
Roboty od firmy Robomow - piękny trawnik bez wysiłku
Autor: Łukasz