PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2019 - Death Stranding, Star Wars Jedi: Upadły Zakon, RDR 2

Gra Terraria nowością w planie wydawniczym Techlandu.

Gra Terraria nowością w planie wydawniczym Techlandu.

Już 18 kwietnia do planu wydawniczego Techlandu wejdzie gra Terraria. Konsolowa platformówka 2D dostępna będzie na PS3 oraz Xbox360 w cenie 89,90 zł.

Terraria jest platformówką 2D, w której możemy dowolnie modyfikować otaczający nasz świat, tak aby w towarzystwie przyjaciół stawić czoła niebezpieczeństwom oraz eksplorować rozległy świat.

Wersja konsolowa została wzbogacona o nową zawartość, dostępne są też funkcje, dostosowane pod konsolowego pada.

Między innymi do dyspozycji mamy Ultimate Weapons, czy walkę z finałowym Bossem.

Terraria

» Oto jedna z najpopularniejszych myszek dla graczy

„Terraria nazywana jest dwuwymiarowym Minecraftem, gdyż praktycznie bez ograniczeń pozwala graczom wpływać na przebieg rozgrywki.” – komentuje Grzegorz Wilczek, Junior Brand Manager Wydawnictwa Techland. „Dzięki staraniom naszego wydawnictwa gra trafia na rynek polski także w wydaniu konsolowym, które wprowadza jeszcze więcej ciekawych funkcji. Ogrom możliwości, które daje Terraria sprawia, że każda rozgrywka jest niepowtarzalna. ” – dodaje Wilczek.

Terraria to pełna swoboda tworzenia i aż 14 zróżnicowanych środowisk, lewitujące wyspy, lochy, czy dżungla. Dostępny jest tryb multiplayer na 8 graczy. Gracze spotkają także aż 100 rodzajów przeciwników i potworów, które staną na naszej drodze.

Gra będzie dostępna na sklepowych półkach już 18 kwietnia na platformę PS3 oraz Xbox360 w cenie 89,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Gra Terraria nowością w planie wydawniczym Techlandu.