PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Mobilne głośniki marki HMDX wkraczają na nasz rynek

Mobilne głośniki marki HMDX wkraczają na nasz rynek

Amerykańska marka HMDX może pochwalić się świetnymi wynikami sprzedażowymi w Wielkiej Brytanii i USA. Mobilne głośniki tej firmy sprzedają się bowiem najlepiej w tych krajach, w swojej kategorii. Dzięki dystrybutorowi Impakt, wchodzą one również na nasz rynek. Dowiedzcie się o nich więcej z naszego newsa.

Brak kabli i bezprzewodowa łączność jest z pewnością na topie w urządzeniach elektronicznych. Dotyczy to głównie głośników. Marka HMDX ma w swojej ofercie kilka modeli, które świetnie wyglądają, są niewielkie i bezprzewodowo przesyłają muzykę w wysokiej jakości.

Pierwszym z nich jest bardzo mobilny głośnik HMDX JAM Classic. Model ten zaskakuje każdego swoją jakością dźwięku i mocą w niepozornym rozmiarze. Bez konieczności podłączania przewodów, będziemy mogli cieszyć się świetnym dźwiękiem w dowolnym miejscu. Jest tu bowiem zastosowana transmisja bezprzewodowa Bluetooth do 10m.

HMDX JAM Classic

Warto wspomnieć, że Jam Classic stał się najlepiej sprzedającym głośnikiem mobilnym w USA i Wielkiej Brytanii.

Rankingi głośników

HMDX JAM Plus to głośnik nieco większy od modelu Classic, ale i tak wciąż bardzo mobilny i niewielki. Również on oferuje bezprzewodową transmisję czy akumulator litowo-jonowy, który pozwala nieprzerwanie słuchać muzyki aż do 12 godzin. Dużą zaletą jest to, że jako jedyny na rynku oferuje system stereo po sparowaniu drugiego głośnika. Jakość dźwięku stoi na bardzo wysokim poziomie.

HMDX JAM Plus

Cenę detaliczną produktu ustalono na 129 zł.

Główne cechy głośników:

  • transmisja bezprzewodowa Bluetooth do 10m

  • wydajna bateria LI-lion

  • czas pracy do 12h (4h w trybie BT)

  • ładowanie poprzez USB

  • czas ładowania akumulatora 180 min

  • Kolor: szary, żółty, niebieski, purpurowy i różowy

blog comments powered by Disqus
Mobilne głośniki marki HMDX wkraczają na nasz rynek