PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Caterpillar Cat B25 - telefonowy Chuck Norris

Caterpillar Cat B25 - telefonowy Chuck Norris

Wasz kolejny telefon zniszczył się przez warunki, w których pracujecie lub ekstremalne sporty, które wykonujecie? Poznajcie zatem model Caterpillar Cat B25, który jest prawdziwym twardzielem w kategorii telefonów komórkowych. Wytrzyma on sporo i zaskoczy nas swoją funkcjonalnością. Więcej o nim w naszym newsie.

Caterpillar Cat B25 może być telefonem komórkowym, którego polecałby sam Chuck Norris. Jest on bowiem tak samo niezniszczalny. Posiada certyfikat IP67, potwierdzający jego całkowitą pyłoszczelność oraz wodoszczelność. Urządzenie może wytrzymać półgodziny w zanurzeniu do jednego metra głębokości, jest także wstrząsoodporny oraz niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Jego obudowa jest anodyzowana i wytrzyma upadek z odległości 1,8 metra. Może pracować bez zakłóceń w temperaturze sięgającej nawet 50 °C!

Caterpillar Cat B25 2

Caterpillar Cat B25 jest więc idealnym telefonem dla osób, które mają ciężkie warunki pracy lub lubią ekstremalne sporty. Dzięki funkcji Dual Sim Cat B25 może służyć jednocześnie jako telefon prywatny i służbowy, bez ryzyka utraty kontaktu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jest tu także wytrzymała bateria. Ekran urządzenia ma 2 cale i rozdzielczość wynoszącą 240 x 320 px.

Caterpillar Cat B25

Inne przydatne narzędzia zastosowane w telefonie to między innymi latarka LED, aparat 2 MP, radio FM czy slot na karty microSD.

Ranking smartfonów - najpopularniejsze modele z kwietnia 2014

Pełna specyfikacja urządzenia:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Caterpillar Cat B25 - telefonowy Chuck Norris
Autor: Łukasz