PODPOWIEDZI:

Precyzja dla graczy za niewielką kwotę - myszka ART AM-86

Precyzja dla graczy za niewielką kwotę - myszka ART AM-86

Firma ART często wprowadza sprzęt, który cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. W ofercie tego producenta, pojawiła się właśnie gamingowa mysz ART AM-86, która jest tania, a bardzo precyzyjna. Dowiedźcie się o niej więcej z naszego newsa.

ART AM-86 to niedroga mysz komputerowa, dedykowana głównie graczom. Posiada ona sześć przycisków - lewy i prawy, środkowy pod rolką przewijania, wstecz i dalej oraz przycisk do zmiany rozdzielczości.

ART AM-86

Pod boczne przyciski (domyślnie wstecz i dalej) możemy bez problemu przypisać dodatkowe funkcje. Są one umieszczone po lewej stronie, więc praktycznie pod kciukiem. Takie rozwiązanie jest dla użytkowników bardzo wygodne i ergonomiczne.

Mysz wyróżnia się także tym, że idealnie leży w dłoni. Poprawia to komfort użytkowania. Rolka została pokryta antypoślizgową powłoką. Ponadto, grzbiet myszki wykonany jest z matowego i chropowatego plastiku.

ART AM-86 2

ART AM-86 ma elastyczny kabel o długości 1,8 metra. Przewód zakończony jest wtyczką USB.

ART AM-86 to bez wątpienia mysz, która oferuje sporo jak na swoją cenę. Za urządzenia trzeba bowiem zapłacić zaledwie 29 zł! Gwarancja producenta obejmuje okres 2 lat.

blog comments powered by Disqus
Precyzja dla graczy za niewielką kwotę - myszka ART AM-86