PODPOWIEDZI:

Acer Extensa 15 - Efektywne Narzędzie Pracy Z Windowsem 8.1

Acer Extensa 15 - Efektywne Narzędzie Pracy Z Windowsem 8.1

Acer Extensa 15 to nowa na naszym rynku seria notebooków, które wyróżniają się wydajnością, funkcjonalnością oraz mobilnością. Posiadają dobre specyfikacje oraz działają na systemie Windows 8.1. W skład serii wchodzą modele EX2510 i EX2509. Więcej dowiedziecie się o nich z naszego newsa.

Acer Extensa 15 to seria nowoczesnych notebooków, które przeznaczone są głównie dla profesjonalnych użytkowników, użytkowników SMB oraz SOHO. W jej skład wchodzą notebooki EX2510 i EX2509.

Urządzenia wyróżniają się wysoką mobilnością. Ważą zaledwie 2,5 kg i są wygodne w noszeniu. Mimo kompaktowych rozmiarów i niewielkiej wagi, mamy tu wydajną baterią, która pozwala na 7 godzin intensywnej pracy na notebooku, bez konieczności ładowania.

Acer Extensa 15

Acer Extensa 15 to notebooki stworzone do wygodnej pracy. Mamy tu np. Precision Touchpad, który obsługuje sześć podstawowych gestów systemu Windows 8, a liczba niezamierzonych kliknięć i ruchów kursora ulega ograniczeniu o 94% czy klawiaturę typu Chiclet - ze skokiem klawiszy 1,7 mm.

Ekrany o przekątnych wynoszących 15,6” mają rozdzielczość FullHD (1920x1080 pikseli), technologię LED oraz matowe matryce. Za wydajność odpowiadają procesory Intela - wydajny procesor Intel Core czwartej generacji (w modelu EX2510) lub Intel Celeron/Pentium Quad Core (w modelu EX2509). Systemem operacyjnym jest intuicyjny Windows 8.1.

Acer Extensa 15 2

Jeżeli zależy nam również na wydajniejszym układzie graficznym, to są konfiguracje dysponujące kartami NVDIA GeForce 800M.

Specyfikacje dopełniają dwa głośniki wykonane z materiałów wysokiej jakości, mikrofon oparty na technologii MEMS czy napęd optyczny obsługujący dyski M-DISC.

blog comments powered by Disqus
Acer Extensa 15 - Efektywne Narzędzie Pracy Z Windowsem 8.1