PODPOWIEDZI:

Jedna Z Najlepszych Aplikacji Diagnostycznych W Nowej Wersji

Jedna Z Najlepszych Aplikacji Diagnostycznych W Nowej Wersji

Jeżeli poszukujecie dobrej aplikacji diagnostycznej, to powinniście się zainteresować nową wersją AIDA64, która właśnie się pojawiła. Niesie za sobą całkiem sporo nowości oraz przydatnych narzędzi, które skutecznie zwiększają jej funkcjonalność. Szczegóły znajdziecie w poniższym newsie.

AIDA 64 to popularna aplikacja diagnostyczna, która zastąpiła znanego Everesta. Warto zaznaczyć, że jest bardzo rozbudowana. Dobrą informacją jest fakt, że pojawiła się właśnie najnowsza wersja aplikacji, która jeszcze bardziej zwiększa jej przydatność i funkcjonalność. Nazywa się ona AIDA64 4.60.3100.

Firma FinalWire wprowadziła tu sporo nowości. Poniżej znajduje się ich lista:

  • dodano wsparcie dla nowych urządzeń LCD i VFD: Abacom (ExpertProfi), AlphaCool, Digital Devices, LCD2USB, Mad Catz Venom, Matrix Orbital LK, Matrix Orbital GLK, Matrix Orbital GX, nMedia Pro-LCD, Pertelian X2040, SDC Megtron, SoundGraph iMon VFD, VL System LIS, VL System LIS 2

  • dodano zaawansowane wsparcie dla monochromatycznych LCD

  • dodano wsparcie dla SMTP SSL

  • poprawiono obsługę plików XSL

  • dodano wsparcie dla OpenGL ES 3.1

  • przebudowano numerację urządzeń Direct3D Compute Shader

  • dodano wsparcie dla dysków SSD Plextor M6M, Plextor M6S, Samsung 845DC Evo i Samsung 850 Pro

  • dodano wsparcie dla kart graficznych AMD Radeon R9 (mobilne) i FirePro W8100

  • dodano wsparcie dla kart graficznych Nvidia GeForce GT 730, Quadro K2200M

AIDA64 4.60.3100

Jeżeli nie mieliście jeszcze do czynienia z omawianą aplikacją, to musicie wiedzieć, że dzięki niej szybko i dokładnie zidentyfikujemy podzespoły naszego komputera, zainstalowane aplikacje oraz sterowniki, przeprowadzimy testy stabilności czy odczytamy wartości z sensorów na podzespołach komputerowych. Takie funkcjonalności bardzo przydadzą się podczas wszelakich awarii komputera czy błędów, które napotkamy podczas jego użytkowania.

Trzeba również zaznaczyć, że producent aplikacji wprowadził jej cztery wersję - Network Audit i Business oraz płatne Extreme Edition za 39,95 dolarów i Business Edition za 79,95 dolarów.

blog comments powered by Disqus
Jedna Z Najlepszych Aplikacji Diagnostycznych W Nowej Wersji