PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki pad do smartfona? | TOP 3 |

Mad Catz C.T.R.L. R. - Solidny Gamepad Dla Urządzeń Mobilnych

Mad Catz C.T.R.L. R. - Solidny Gamepad Dla Urządzeń Mobilnych

Branża mobilnych gier poszła w ostatnim czasie bardzo do przodu. Trudno się więc dziwić, że na rynku pojawiają się zaawansowane kontrolery do gier mobilnych. Jednym z nich jest nowy Mad Catz C.T.R.L. R.. Więcej informacji o kontrolerze znajdziecie w poniższym newsie.

Mad Catz C.T.R.L. R. to kontroler, który współpracuje z wieloma urządzeniami. Warto tu wymienić chociażby komputery PC, komputery typu Mac oraz urządzenia mobilne, takie jak smartfony, tablety z systemem Android. Kompatybilność jest tu więc bardzo wysoka.

Gamepad działa bezprzewodowo i został wyposażony w tradycyjne przyciski, d-pad oraz 2 analogi, a także przyciski play, stop, przewijanie do zarządzania mediami. Urządzenie jest także starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz oferuje nam duży komfort użytkowania oraz ergonomię.

Mad Catz C.T.R.L. R. jest także odpowiednio zaawansowany technologicznie oraz funkcjonalny. Dzięki temu, użytkownik uzyskuje możliwość dostosowania profili i ustawień gamepada w różnego rodzaju grach, a także funkcję zdalnego sterowania popularnymi mediami typu YouTube, HBO GO, czy Twitch TV.

Mad Catz C.T.R.L. R.

Technologia Bleutooth Smart czuwa natomiast nad szybkim i łatwym parowaniem kontrolera z naszymi urządzeniami. Jest to również energooszczędna wersja Bluetooth.

Mad Catz C.T.R.L. R. w skrócie:

  • Technologia GameSmart

  • Technologia Bluetooth Smart

  • Zintegrowane przyciski multimedialne

  • Klips do montażu smartfona

  • 3 tryby działania

Warto również poznać listę mobilnych gier i aplikacji, które są kompatybilne z kontrolerem. 

Cena urządzenia - 219 zł

blog comments powered by Disqus
Mad Catz C.T.R.L. R. - Solidny Gamepad Dla Urządzeń Mobilnych