PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie klimatyzatory przenośne do pokoju |100-500 zł|

Nokia N900 i E72 otrzymały nagrody Złotej Anteny

Nokia N900 i E72 otrzymały nagrody Złotej Anteny

Nokia N900 została uhonorowana statuetką Złotej Anteny w kategorii „Telefon roku”, a telefon Nokia E72 zdobył wyróżnienie w kategorii „Produkt Roku – rozwiązanie mobilne dla biznesu”. Wyróżnienia zostały przyznane w tegorocznej, dwunastej już edycji konkursu realizowanego przez kwartalnik Świat Telekomunikacji. Gala finałowa odbyła się 24 marca w hotelu Hilton w Warszawie.

"Nokia N900 z oprogramowaniem Maemo to telefon o możliwościach komputera - udostępnia pełną funkcjonalność przeglądania Internetu, którą nie może się pochwalić żadne inne urządzenie mobilne. Jest to propozycja dla fanów najbardziej zaawansowanych technologii” — powiedział odbierający nagrodę Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

Nokia N900

"Nokia E72 otrzymała wyróżnienie w kategorii „Produkt Roku – rozwiązanie mobilne dla biznesu”. Jest to smartfon stworzony do zastosowań biznesowych i przesyłania wiadomości osobistych. Nokia E72 z klawiaturą QWERTY została wzbogacona o ważne funkcje, takie jak e-mail i czat w formie zbliżonej do widoku na ekranie komputera. Ponadto oferuje najnowszą wersję Ovi Map z darmową nawigacją A-GPS i kompasem, optyczny klawisz Navi oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix.

Nokia E72

Złote Anteny
Nagrody w corocznym konkursie „Złote Anteny Świata Telekomunikacji” przyznawane są za osiągnięcia w dziedzinie telekomunikacji i mediów. Konkurs ma na celu uhonorowanie ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju telekomunikacji w Polsce, popularyzację najciekawszych produktów oraz rozwiązań w telekomunikacji, a w szczególności promocję polskiej myśli technicznej. Od 1999 roku jury przyznało ponad 70 statuetek Złotych Anten. W dwunastej edycji konkursu nagrody przyznane zostały za osiągnięcia w okresie od marca 2009 r. do początku 2010 r.

Kapitułę konkursu tworzą niezależni eksperci i wybitni znawcy rynku wybrani spośród osób cieszących się autorytetem w polskim środowisku telekomunikacyjnym oraz przedstawiciele wydawcy i redakcji.

blog comments powered by Disqus
Nokia N900 i E72 otrzymały nagrody Złotej Anteny