PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Super Wytrzymałe Telefony Caterpillar W Promocyjnych Cenach

Super Wytrzymałe Telefony Caterpillar W Promocyjnych Cenach

Jeżeli potrzebujecie telefonów o bardzo wysokiej wytrzymałości, to zainteresujcie się urządzeniami od marki Caterpillar. Modele od tej firmy są bowiem niemal nie do zniszczenia. Dodatkowo, pojawiła się na nie właśnie promocja. Szczegóły znajdziecie w naszym newsie.

Wszyscy Ci, którzy prowadzą aktywny tryb życia czy pracują w ciężkich warunkach, a przy tym podążają za nowinkami technicznymi, powinni zainteresować się telefonami komórkowymi firmy Caterpillar.

Caterpillar Cat B25 - telefonowy Chuck Norris

Słynie ona bowiem z robienia telefonów o niezwykłej wytrzymałości. Są Wodoodporne (certyfikat IP67) i wstrząsoodporne (wytrzymują m.in. upadek z 1.8 metra) oraz sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest niezawodność.

cat15

Warto dodać, że np. model B15 jest smartfonem. Posiada bardzo przydatną funkcję Wet Finger Tracking, co oznacza, że nie ma problemu z korzystaniem z niego nawet, gdy ekran jest mokry.

Caterpillar B100 to z kolei głównie świetny mikrofon z redukcją szumów i wysokiej jakości głośnik. Skutkuje to komfortowym prowadzeniem rozmów nawet przy dużym poziomie hałasu.

CATB25

Telefon komórkowy B25 to natomiast znakomita propozycja dla ludzi uprawiających ekstremalne sporty. Model ten obsługuje także tryb Dual Sim, a wszystkie urządzenia Caterpillar dysponują również wydajną baterią.

Na telefony Caterpillar jest obecnie promocja w sklepie RTV Euro AGD. Zobaczcie więc jak kształtują się ceny wspomnianych modeli:

Cat B25 za 299 zł

Cat B100 za 599 zł

Cat B15 za 1099 zł

blog comments powered by Disqus
Super Wytrzymałe Telefony Caterpillar W Promocyjnych Cenach