PODPOWIEDZI:

Obejrzyj Naszych Siatkarzy Dzięki Aplikacji IPLA i Samsung Smart TV

Obejrzyj Naszych Siatkarzy Dzięki Aplikacji IPLA i Samsung Smart TV

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 budzą u kibiców ogromne emocje. Jeżeli nie dacie rady oglądać ich na żywo w hali, to powinniście pomyśleć o jak najlepszym źródle telewizyjnym. Świetnym wyjściem będzie skorzystanie z Pakietu IPLA Siatkówka oraz Samsung Smart TV.

Połączenie aplikacji IPLA oraz Samsung Smart TV da możliwość oglądania wszystkich spotkań w znakomitej jakości i z wieloma dodatkowymi opcjami. Mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 są dla wielu kibiców długo oczekiwanym siatkarskim świętem. Nasi zawodnicy mogą odegrać na tej imprezie dużą rolę i dać nam powody do dumy.

Samsung Smart TV. Odkryj nową generację telewizorów!

Warto wspomnieć, że mecz otwarcia, czyli Polska - Serbia (30.08.2014, 20:15), będzie dostępny nieodpłatnie. Jeżeli chcecie obejrzeć pozostałe spotkania, to należy wykupić Pakiet IPLA Siatkówka za 99 zł, który da możliwość oglądania dowolnego meczu, a będzie ich łącznie 100, na specjalnie przygotowanych kanałach Polsat Volleyball.

ipla

Będzie oczywiście możliwość śledzenia ich na urządzeniach mobilnych. Wiąże się to z dodatkowymi funkcjonalnościami. Warto wymienić tu takie opcje jak np. widok z trzech dodatkowych kamer do wyboru lub przewijanie transmisji, jeżeli spóźnimy się na nią, a będziemy chcieli zobaczyć każdą ważniejszą akcję. Do korzystania z aplikacji mobilnej IPLA, nasze urządzenie musi pracować na systemie operacyjnym Android 4.0 (lub wyższy) lub systemie iOS.

blog comments powered by Disqus
Obejrzyj Naszych Siatkarzy Dzięki Aplikacji IPLA i Samsung Smart TV