PODPOWIEDZI:

Oficjalna Premiera Star Conflict Już 4 Września!

Oficjalna Premiera Star Conflict Już 4 Września!

Międzygalaktyczna wojna zacznie się 4 września w twoim komputerze! Szeroki wachlarz statków bojowych oraz uzbrojenia pozwoli na stoczenie potyczek w kosmosie z tysiącami graczy na całym świecie. Wciągająca rozgrywka pozwoli na spędzenie wielu godzin w tej wspaniałej produkcji.

W przyszłym tygodniu, a dokładniej 4 września odbędzie się premiera darmowej gry MMO, Star Conflict. Tytuł ten pozwoli graczowi przenieść się w samo serce międzygalaktycznych potyczek.

Gra oferuje następujące klasy statków:

pierwszy_statek

Interceptors - oznaczony trójkątem ▲

drugi_statek

Fighters - oznaczony diamentem ◆

trzeci_statek

Frigates - oznaczony kwadratem ■

Warto wspomnieć że Interceptors dzieli się na: ECM, Covert Ops i Recon. Fighters zaś na: Command, Gunship i Tackler a Frigates na: Engineering, Guard i Long Range Więcej informacji na temat statków znajduje się pod tym linkiem: Star Conflict - Ships

Wraz z premierą w grze pojawi się nowy tryb "Invasion Mode". Z tej okazji już dziś stratuje specjalna, ograniczona czasowo, wyprzedaż w sklepie online gry, oraz wyjątkowe wydarzenie, w którym na graczy czekają wyjątkowe nagrody.

Piloci mogą zakładać drużyny, tworząc wpływowe przymierza i sojusze. Z czasem wirtualni piloci nabywają nowe umiejętności, a ich maszyny wyposaża się w liczne ulepszenia. Z mojej strony zachęcam wszystkich do wypróbowaniaStar Conflict.

1

2

3

blog comments powered by Disqus
Oficjalna Premiera Star Conflict Już 4 Września!