PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Unikalne telefony z IFA 2019! Asus dla graczy, telefon kryptowalutowy, debiut TCL

Alcatel Onetouch Hero 2 Hands-On - Kolejny Smartfon Z Targów IFA 2014

Alcatel Onetouch Hero 2 Hands-On - Kolejny Smartfon Z Targów IFA 2014

Alcatel Onetouch Hero 2 to jedna z kilku nowości firmy Alcatel na targach IFA 2014. Mamy na nich swojego człowieka i nie marnuje on czasu. Szakal miał już bowiem okazję własnoręcznie przetestować nowe urządzenie Alcatela. Zobaczcie to sami!

Alcatel Onetouch Hero 2 to bardzo funkcjonalny smartfon od firmy Alcatel, który jest jedną z najważniejszych nowości tej firmy na odbywających się w Berlinie targach IFA 2014.

Urządzenie wyróżnia się 6-calowy wyświetlaczem Full HD (1920 x 1080 pikseli) oraz matrycą IPS. Szkło DragonTrail odpowiada natomiast za wysoką wytrzymałość ekranu.

hero2

Jeżeli często używacie urządzeń mobilnych do internetu, to nowy smartfon marki Alcatel Was nie zawiedzie - posiada modem 4G LTE (cat.4). Jest też moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, odbiornik GPS z GLONASS, Bluetooth 4.0 LE.

Alcatel Onetouch Hero 2 jest bardzo wydajny oraz posiada baterię o pojemności 3100 mAh. Na nasze dane mamy z kolei 16 GB wbudowanej pamięci. Jest również 13-megapikselowy przetwornik ze stabilizacją obrazu, a na przodzie aż 5 mpix kamera.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z nowościami z targów to śledźcie nasz portal, kanał YT oraz profil na Instagramie, gdzie pojawiają się zdjęcia z targów.

blog comments powered by Disqus
Alcatel Onetouch Hero 2 Hands-On - Kolejny Smartfon Z Targów IFA 2014