PODPOWIEDZI:

Inteligentna Kosiarka Prosto z Targów IFA 2014

Inteligentna Kosiarka Prosto z Targów IFA 2014

Koszenie trawnika nie należy do zbyt przyjemnych czynności zwłaszcza wtedy gdy w upalny dzień musimy skosić spory obszar. Na pomoc przybywa firma Robmow z inteligentną kosiarką. Urządzenie bez problemu poradzi sobie z trawnikiem o powierzchni 400m2!

Przed pierwszym uruchomieniem należy wyznaczyć pole pracy dla urządzenia w tej czynności należy użyć szpilek i przewodów dołączonych do zestawu. Gdy kosiarka nie pracuje spędza czas w stacji dokującej, w której ładuje akumulatory. Deszcz nie stoi na przeszkodzie w koszeniu, lecz bez problemu możemy zaprogramować urządzenie tak aby przy zbyt wysokiej wilgotności powietrza kosiarka nie opuszczała stacji dokującej. Możliwość regulacji wysokości koszenia pozwoli na bezproblemowe usunięcie zbyt wysokiej trawy.

Robmow_ RC-304_kosiarka_up

Mimo głośnego silnika kosiarka nie wydaje z siebie hałasu powyżej 70 dB.RC-304nie posiada kosza na trawę, ponieważ ostrza są tak idealne, że to co się pod nimi znajduje zostaje zmielone na drobny mak. Koszący robot może poruszać się po stokach nachylonych do 20° i bezproblemowo ominie przeszkody takie jak np. drzewka czy meble ogrodowe.

Robmow_ RC-304_kosiarka_right

Bezpieczeństwo stoi na wysokim poziomie, gdy kosiarka przewróci się lub zostanie podniesiona ostrza automatycznie przestaną działać. Urządzenie zostało zaprojektowane tak aby w razie awarii posiadacz nie musiał wysyłać robota do serwisu tylko własnoręcznie mógł naprawić RC-304. Do komunikacją między kosiarką a człowiekiem potrzebna będzie aplikacja na systemy Android, iOS lub połączenie przez Bluetooth. Oprogramowanie pozwala zaplanować koszenie, zdefiniować strefy, zmienić ustawienia kosiarki, a nawet sterować nią ręcznie.

Sterowanie_kosiarką

blog comments powered by Disqus
Inteligentna Kosiarka Prosto z Targów IFA 2014