PODPOWIEDZI:

IFA: Samsung Smart MultiXpress Drukarka z Androidem

IFA: Samsung Smart MultiXpress Drukarka z Androidem

Android system ten możemy znaleźć na wielu urządzeniach np. Smartfony, Zegarki, piekarniki. Nadszedł czas na drukarkę, mowa o Samsung Smart MultiXpress.

Drukarki z systemem Android zostały zaprezentowane podczas targów IFA 2014 w Berlinie. Urządzenie zostanie wyposażone w ekran 10,1 cala, czyli taki jaki stosowany jest w części produkowanych tabletów. Każdy użytkownik korzystający z tej drukarki bez problemu będzie mógł pobrać zawartość z internetu i bez problemu wydrukować wcześniej pobrany tekst. To wszystko dzięki systemowi operacyjnemu od Google.

Samsung_Smart_MultiXpress-ekran

Ekran nadal wyświetla interfejs znany z urządzeń tego typu. Oprócz standardowych elementów dodano przeglądarkę internetową, książkę telefoniczną, a nawet dostęp do aplikacji. Oprogramowanie drukarki zostało nazwane SmartUX Center. Urządzenie zostało wyposażone w dwurdzeniowy procesor 1GHz, który umożliwi szybkie drukowanie.

Samsung chwali się, że seria Samsung Smart MultiXpress będzie bardziej ergonomiczna i pozwoli na maksymalne wykorzystanie tonerów. Drukarki skierowane są przede wszystkim do średnich i dużych firm

blog comments powered by Disqus
IFA: Samsung Smart MultiXpress Drukarka z Androidem