PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Soundbarów do 1000 zł

Samsung Gear S Jako Moda Z Wybiegów? Zdecydowanie Tak!

Samsung Gear S Jako Moda Z Wybiegów? Zdecydowanie Tak!

Samsung Gear S to najnowszy smartwatch firmy Samsung, który dopiero co został zaprezentowany na targach IFA 2014. Okazuje się, że współpraca Samsunga z marką Diesel Black Gold, przeniesie zegarek na wybiegi mody. Chcecie dowiedzieć się o tym więcej? Zapraszamy do newsa!

Samsung wie jak promować i rozszerzać zastosowanie swoich urządzeń. Pokazuje to szybka akcja, która może przenieść zegarek Samsung Gear S na wybiegi mody. Przypomnijmy, że Gear S to jeden z najciekawszych inteligentnych zegarków, który zaprezentowany został na targach IFA 2014.

Samsung Gear S Hands-On, czyli świetny SmartWatch prosto z IFA 2014

gear s

Samsung rozpoczął bowiem współpracę z marką Diesel Black Gold, znaną z branży mody. Czym to zaowocowało? Andreas Melbostad, dyrektor kreatywny Diesel Black Gold, zaprojektował serię szytych na miarę akcesoriów dla zegarka Samsung Gear S. Pojawią się one na wybiegu podczas pokazu prezentującego wiosenno-letnią kolekcję marki na 2015 rok. Gear S będzie się więc bardzo wyróżniał. Różne kształty, kolory i detale - każdy znajdzie akcesoria dla siebie, które całkowicie zmienią wygląd smartwatcha. Warto dodać, że seria inspirowana jest rockiem i jego gwiazdami. Będzie więc odpowiedni dla tego nurtu "pazur" i mocny styl.

gear s 2

Zobaczcie co obie strony mówią o nowej współpracy:

"Angażujemy się we współpracę z markami, które są inspiracją dla mody i pozwalają ludziom na wyrażanie ich osobistego stylu" - mówi Younghee Lee, wiceprezes ds. globalnego marketingu w dziale IT i komunikacji mobilnej firmy Samsung - "Nasza współpraca z Diesel Black Gold jest niezwykle ważna, jako że stanowi wizytówkę unii mody i technologii oraz wskazuje kierunek, w którym zmierzają urządzenia przenośne, coraz bardziej obecne w życiu codziennym."

Andreas Melbostad komentuje:

"Moją intencją było wziąć Gear S i wstrzyknąć mu DNA marki Diesel Black Gold. Stworzenie spersonalizowanej wersji tego urządzenia okazało się niezwykle interesującym wyzwaniem. W rezultacie zegarek wyraża i podkreśla osobowość użytkownika."

A co Wy uważacie o połączeniu mody z najnowszymi technologiami?

blog comments powered by Disqus
Samsung Gear S Jako Moda Z Wybiegów? Zdecydowanie Tak!