PODPOWIEDZI:

Trzeci Spacer Po Targach IFA 2014 - Wielka Hala Samsunga

Trzeci Spacer Po Targach IFA 2014 - Wielka Hala Samsunga

Nadszedł czas na trzeci spacer po targach IFA 2014, który przygotował dla nas Szakal. Głównym jego elementem jest tym razem hala Samsunga. Producent ten był niezwykle aktywny na tegorocznych targach i zaprezentował mnóstwo ciekawego sprzętu. Zobaczcie sami, jak stoisko koreańskiego giganta się prezentowało.

Samsung był jednym z głównych graczy na targach IFA 2014, które zakończyły się kilka dni temu. Nasz człowiek na targach, czyli Szakal, nie zapomniał zajrzeć do wielkiej hali Samsunga. Na powyższym filmiku możecie zobaczyć sami, jak to wyglądało w praktyce.

Samsung GALAXY Note Edge Drugi Ważny Phablet Z IFA 2014 u Szakala

Szakal w hali Samsunga był wręcz otoczony wieloma nowoczesnymi telewizorami. Popularnością cieszyły się też rozwiązania oraz technologie z zakresu Samsung Smart Home.

samsung

Była też oczywiście cała gama sprzętu mobilnego, ale na naszym portalu już pojawiały się materiały dotyczące ich, jak np. hands-on dwóch nowych phabletów Samsunga czy smartwatcha Gear S.

Samsung Gear S Hands-On, czyli świetny SmartWatch prosto z IFA 2014

Samsung nie zapomniał również o branży AGD. Na targach pojawiło się sporo innowacyjnych pralek, pojemnych lodówek czy odkurzaczy. Cała hala była również bogata w piękne hostessy.

blog comments powered by Disqus
Trzeci Spacer Po Targach IFA 2014 - Wielka Hala Samsunga