PODPOWIEDZI:

Logitech G910 Orion Spark - Mechaniczna Klawiatura Dla Wymagających

Logitech G910 Orion Spark - Mechaniczna Klawiatura Dla Wymagających

Logitech G910 Orion Spark to mechaniczna klawiatura z najwyższej półki, która na naszym rynku pojawi się już w listopadzie. Ma to być topowy i flagowy model firmy Logitech, jeżeli chodzi o klawiatury, który przeniesie wirtualną rozgrywkę na zupełnie nowy poziom.

Logitech G910 Orion Spark posiada zaawansowane mechaniczne przełączniki Romer-G, które rejestrują wciśnięcia do 25 procent szybciej, niż jakiekolwiek inne przełączniki. Wytrzymują także 70 milionów wciśnięć, co jest wynikiem lepszym o 40 procent od innych rozwiązań. Długie, intensywne rozgrywki, to dla tego modelu pestka.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość podświetlenia każdego przycisku na inny kolor. Dzięki temu, podświetlenie klawiatury dopasujemy pod własne preferencje. Możemy wybierać spośród 16 milionów kolorów. Przyda się to np. w grach MMO, gdzie różne typy czarów będą podświetlanie na inne kolory.

Logitech G910 Orion Spark

Kolejnym plusem jest 9 przycisków G, pod które w łatwy sposób przypiszemy różne funkcje czy makra. Klawiatura obsługuje do 27 różnych komend, zapisanych pod trzema różnymi profilami. Wszystko ułatwia dołączane oprogramowanie Logitech Gaming Software.

Klawiatura Komputerowa Dla Smartfonów i Tabletów Od Logitecha

Należy również wspomnieć o aplikacji Arx Control, która pozwala na dostarczenie szerokiego zakresu informacji bezpośrednio do urządzeń mobilnych.

Logitech G910 Orion Spark 2

„Ta klawiatura to efekt wieloletnich doświadczeń naszych inżynierów, którzy uwzględnili uwagi graczy oraz profesjonalnych esportowców do stworzenia nowej generacji mechanicznych klawiszy” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Postawiliśmy sobie za cel stworzenie klawiatury, która naprawdę poprawia wrażenia z gry i właśnie taka jest G910 Orion Spark” – dodaje Izabela Sulima.

„Moi zawodnicy uwielbiają nowe przełączniki” – mówi Andy Dinh, właściciel Team Solomid. „Drużyna była tak podekscytowana nową klawiaturą G910, że cały zespół postanowił jej używać w Mistrzostwach Świata w League of Legends ” – dodaje Andy Dinh.

Logitech G910 Orion Spark pojawi się na naszym rynku w listopadzie, w cenie 759 zł.

blog comments powered by Disqus
Logitech G910 Orion Spark - Mechaniczna Klawiatura Dla Wymagających