PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EF-100 - Mały i uniwersalny projektor

Superjasne Projektory Panasonic Z Laserowym Źródłem Światła

Superjasne Projektory Panasonic Z Laserowym Źródłem Światła

Samsung uzupełnia serię Solid Shine o nowe projektory - pierwsze na świecie aż tak jasne! Mogą pracować przez 20 000 godzin bez konieczności konserwacji i wymiany lamp. Sprawdzą się idealnie w branżach wystawienniczych czy też w muzeach.

Seria Solid Shine będzie uzupełniona dokładnie o dwa modele projektorów: PT-RZ670 i PT-RW630. Oba rodzaje gwarantują niemal 20 000 godzin pracy bez konserwacji lub wymiany lampy, wyświetlają obraz o jasności 6500 lumenów, a źródłem światła jest w nich połączenie diod LED z laserem. To wszystko sprawia, że koszt utrzymania projektora znacznie się zmniejsza.

Projektory Panasonic

» Aorus Thunder M7 - grzmot na rynku myszek dla graczy!

Oba modele projektorów pozwalają na użycie kilku funkcji, m.in. projekcji obrazów w trybach portretowych oraz panoramicznych, pionową i poziomą instalację w zakresie 360 stopni umożliwiającą elastyczne rzutowanie. Sposób ich instalacji nie wpływa na skrócenie żywotności źródła światła, co ma miejsce w projektorach wykorzystujących zwykłe lampy.

Projektory Panasonic

Model PT-RZ670 jest idealny dla muzeów, wystaw oraz salonów, oferując funkcję korekcji geometrycznej, tzn wyświetla prezentacje na zakrzywionych bądź nieregularnych powierzchniach.

Projektory Panasonic

Projektory działają z technologią Digital Link, dzięki czemu dają możliwość przesyłania sygnału cyfrowego na odległość do 100 metrów przy wykorzystaniu jednego kabla LAN.

blog comments powered by Disqus
Superjasne Projektory Panasonic Z Laserowym Źródłem Światła