PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

iPhone 6 i 6 Plus Na Sportowo, Czyli Nowe Etui Adidas

iPhone 6 i 6 Plus Na Sportowo, Czyli Nowe Etui Adidas

Jeżeli szukacie dobrego etui na nowego iPhone'a 6 lub 6 Plus, to powinniście zwrócić szczególną uwagę na ciekawe etui od firmy Adidas. Akcesoria te świetnie wyglądają oraz chronią nasz smartfon od wszelkich uszkodzeń. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nich więcej.

Każdy kto kupuje lepszego smartfona, prędzej czy później zwróci uwagę na przydatne akcesoria do niego. Na pierwszy ogień idą zwykle folie na ekran czy etui. Takie akcesoria mają przede wszystkim dobrze wyglądać w parze z telefonem oraz odpowiednio go chronić.

Oferta akcesoriów do nowych iPhone'ów będzie zapewne bardzo szeroka. Jeżeli lubicie jednak sport i markę Adidas, to zwróćcie szczególną uwagę na etui właśnie od tej firmy. Skórzane pokrowce ozdobione słynnym motywem trzech pasków wyszytych na górze mogą być znakomitym dopełnieniem naszego iPhone'a.

etui

Warto zaznaczyć, że podszewka z mikrofibry chroni telefon przed zarysowaniem, podczas gdy oko kamery zabezpieczone jest obudową z wytrzymałego tworzywa. Skórzane obszycia oraz sportowe motywy mogą wielu użytkownikom przypaść do gustu.

Zobacz gdzie najlepiej kupić smartfon Apple iPhone 6!

Mamy tu oczywiście odpowiednie wycięcia w strukturze obudowy, które dają swobodny dostęp do przycisków funkcyjnych smartfona.

Bardzo pomysłowe jest etui typu booklet, które posiada znak koniczynki oraz ma wyszyte trzy paski po obu stronach. Plusem tego modelu jest także dodatkowa kieszonka, w której można trzymać dowód osobisty lub kartę płatniczą.

etui 2

Etui typu flip case wykonano natomiast z bardzo wytrzymałego poliwęglanu oraz skóry. Motyw charakterystycznych dla Adidasa pasków jest tu bardzo widoczny. Plusem jest tu też magnetyczny zatrzask oraz wnętrze obszyte mikrofibrą.

Najkorzystniejsze ceny smartfona Apple iPhone 6 Plus!

Nowe etui od firmy Adidas, pojawią się na rynku w tym miesiącu. Ich ceny to przedział cenowy od 100 do 120 zł.

blog comments powered by Disqus
iPhone 6 i 6 Plus Na Sportowo, Czyli Nowe Etui Adidas