PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Suszarki do włosów do 150 zł |TOP 5|

Opera Mobile 10 beta dostępna dla użytkowników Windows Mobile

Opera Mobile 10 beta dostępna dla użytkowników Windows Mobile

Opera Mobile 10 beta jest już dostępna do pobrania na smartfony zaopatrzone w Windows Mobile. Najnowsza wersja podnosi mobilne przeglądanie do poziomu desktopowego kontaktu z Internetem, umożliwiając pełnowartościowe przeglądanie Sieci ludziom w ciągłym ruchu.

Opera Mobile 10 beta dla Windows Mobile przypomina wyglądem desktopową przeglądarkę Opera 10 i Operę Mini 5 beta. Norweska firma wprowadza tym samym do swoich produktów jeszcze więcej analogii, ujednolicając wygląd pomiędzy wieloma platformami. Opera utrzymuje swój arsenał nowych funkcjonalności w niezmienionym składzie, wliczając w to: Szybkie Wybieranie, przeglądanie w kartach, menadżera haseł i niezawodną technologię kompresji po stronie serwera – Operę Turbo.

10 sposobów działania Opery Mobile 10

  1. Nowy, intuicyjny interfejs – Opera zrobiła porządek, wprowadzając estetyczną prostotę. Mniej oznacza więcej, jeśli w grę wchodzi mobilne przeglądanie.
  2. Szybkie Wybieranie – służy jako osobista mapa zawartości Sieci. Ulubione strony witają użytkownika zaraz po uruchomieniu Opery i umożliwiając szybki dostęp za pomocą jednego kliknięcia.
  3. Przeglądanie w kartach – otwieraj nowe linki w wielu kartach, by do woli przeskakiwać pomiędzy nimi.
  4. Menadżer haseł – zachowaj hasła z menadżerem haseł Opery lub po prostu skasuj je w razie poczucia dyskomfortu.
  5. Nawigacja po ekranie dotykowym – niezależnie od tego, czy twój telefon ma klawiaturę czy ekran dotykowy, Opera Mobile 10 dostosowuje się do stylu przeglądania.
  6. Zapisuj zdjęcia – wybierz i zapisz zdjęcia, by przeglądać je później offline.
  7. Opera Turbo – zaprzęgnij jeden z serwerów Opery do renderowania stron i obniż tym samym koszty przeglądania.
  8. Zaawansowana kompatybilność – odkąd Opera Mobile 10 bazuje na Operze desktopowej, wprowadza równocześnie zaawansowaną kompatybilność stron internetowych i zapewnia dostęp do niemal każdej strony wprost z telefonu komórkowego.
  9. Gładkie surfowanie – przesuwanie, zoom i dynamiczne przewijanie zapewniają przyjemny i łatwy kontakt z Internetem.
  10. Jest za darmo – Opera Mobile 10 beta jest dostępna do darmowych pobrań na stronie https://www.opera.com/mobile/ lub m.opera.com/mobile/ (pobranie bezpośrednio na komórkę).

Opera Mobile 10 betaOpera Mobile 10 beta

Opera Mobile 10 betaOpera Mobile 10 beta

Opera Mobile 10 betaOpera Mobile 10 beta

blog comments powered by Disqus
Opera Mobile 10 beta dostępna dla użytkowników Windows Mobile