PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

Notebooki 2w1 Od Acera, Już Wkrótce W Sprzedaży

Notebooki 2w1 Od Acera, Już Wkrótce W Sprzedaży

W połowie listopada rodzinę notebooków Acer Aspire Switch 2 w 1 powiększy nowy model, z 12,5-calową matrycą, odpinaną magnetyczną klawiaturą - Aspire Switch 12.

Notebook Aspire Switch 12 wyposażony w procesor Intel Core M, ma innowacyjną konstrukcję podpórek oraz magnetyczną, bezzatrzaskową odpinaną klawiaturę.

Aspire Switch 12

Pięć trybów pracy pozwala dopasować urządzenie do własnych aktualnych potrzeb. Można z niego korzystać jak z laptopa, bądź tabletu bez klawiatury. Dwa przednie głośniki dają gwarancję rewelacyjnej jakości dźwięku.

Aspire Switch 12

Odczepiana klawiatura pracuje bezprzewodowo i wyposażona jest w trackpoint, który pełni funkcję myszki. Opcjonalnie można korzystać z długopisu Acer Active Pen, co zwiększa komfort pisania na ekranie oraz rysowania.

Procesor Intel Core poprawia zużycie energii, pozwalając wyświetlać filmy do 8 godzin bez przerw. Jego konstrukcja została pozbawiona wentylatora, dzięki czemu urządzenie pracuje cicho oraz jest energooszczędniejsze. Dwie anteny pozwalają na przetwarzanie danych dwukrotnie szybciej niż w tradycyjnych rozwiązaniach. Notebook ma na wyposażeniu złącza USB 3.0, USB 2.0 i micro HDMI.

Aspire Switch 12

Notebook Acer Aspire Switch 12 będzie można kupić już od połowy listopada w cenie 2699 PLN za wersję z 60GB dyskiem SSD oraz 2999 PLN za wersję z 128GB dyskiem SSD, rysikiem Acer Active Pen oraz etui.

blog comments powered by Disqus
Notebooki 2w1 Od Acera, Już Wkrótce W Sprzedaży