PODPOWIEDZI:

Świąteczna Oferta Orange - Okazja Dla Fanów Urządzeń Mobilnych

Świąteczna Oferta Orange - Okazja Dla Fanów Urządzeń Mobilnych

Już niedługo Święta, a wraz z nimi sporo ciekawych ofert. Swoje najnowsze promocje zaprezentowała właśnie firma Orange. Za jednym zamachem można nabyć kilka ciekawych urządzeń mobilnych oraz bardzo korzystny plan abonamentowy.

Świąteczna oferta Orange obfituje w bardzo atrakcyjne plany abonamentowe. Dzięki nim zyskamy między innymi duże pakiety internetowe, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci czy nielimitowane LTE.

To jednak nie wszystko. Dzięki najnowszym planom abonamentowym, do nabycia będą ciekawe i popularne urządzenia mobilne za symboliczną złotówkę.

Przykładowe zestawy dostępne w ofercie świątecznej (ceny z VAT):

orange

Warto dodać, że zestawy smartfonów i dodatkowych prezentów dostępnych w ofercie można dobierać według własnych upodobań i dostępnych grup:

  • do smartfonów – Samsung Galaxy, LG, Alcatel OneTouch, HTC, Sony Xperia oraz smartfonów Orange można dobrać watchband Mykronoz Zefit, SmartBand Sony, tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi

  • do smartfonów Samsung Galaxy - Samsung Gear Fit

  • do smartfonów Nokia Lumia - tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi

Możliwości jest więc wiele, a ceny poszczególnych zestawów są uzależnione od wartości wybranego planu abonamentowego oraz czasu, na jaki zawierana jest umowa.

Orange przygotowało coś jeszcze. Jeśli przenosimy numer do Orange i wybieramy Smart Plan Multi 89,98, to smartfon i prezent do niego nie będą jedynymi korzyściami. Otrzymamy również 3 miesiące bezpłatnego abonamentu od Orange na święta lun nawet 6 miesięcy, jeśli skorzystamy z oferty e-sklepu.

blog comments powered by Disqus
Świąteczna Oferta Orange - Okazja Dla Fanów Urządzeń Mobilnych