PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Świąteczny Poradnik Zakupowy #1 - Gry

Świąteczny Poradnik Zakupowy #1 - Gry

Witamy w pierwszym odcinku z serii "Świąteczne Poradniki Zakupowe 2014". W dzisiejszym epizodzie Święty Mikołaj pracujący dla VideoTesty.pl przedstawi Wam najlepsze pomysły na prezent z zakresu Gier Wideo!

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare to produkcja, która okazała się znacznie ciekawsza, niż spodziewali się gracze. Odbudowuje potęgę Modern Warfare, lecz osadzoną w zupełnie nowych realiach. To idealna propozycja na zimowe wieczory – kiedy zostaniemy przeniesieni na pole bitwy, od razu zrobi się cieplej. Jako żołnierz zostaniemy wyposażeni w egzoszkielet, który umożliwi nam uzyskanie nadludzkiej siły, skoki na wielkie odległości nie będą problemem, będziemy mogli używać zaawansowanego kamuflażu czy też wspinać się po pionowych ścianach budynków.

CoD: Advanced Warfare

Sprawdź cenę gry Call of Duty: Advanced Warfare w sklepie ►

RTV Euro  AGD

GTA V

GTA V to z kolei pozycja obowiązkowa dla wszystkich grzecznych 18-latków. Seria kultowa, która ma szansę trzy razy z rzędu zostać grą roku. Tym razem producent oddał do dyspozycji fanów elektronicznej rozrywki wersję gry, która zachwyca nie tylko oprawą audio-wizualną, ale także nową mechaniką w postaci kamery z pespektywy pierwszej osoby. Jeżeli więc chcesz sprawić komuś radość i umożliwić mu wcielenie się w trzy postacie, na prezent wybierz Grand Theft Auto 5.

GTA V

Sprawdź cenę gry GTA V w sklepie ►

RTV Euro  AGD

Lords of the Fallen

Młodzi adepci sztuki rycerskiej z lekką dozą fantasy będą zapewnie zadowoleni z Lords of The Fallen. Zwracam się tutaj szczególnie do dziadków, którzy mogą swoich wnuków obdarować produktem z wieloma zaletami. Nie dość, że jest on polski, co dodaje aspekt patriotyczny, to jeszcze bardzo edukacyjny – młody gracz udoskonali swoją precyzję, zręczność oraz zdolności strategiczne. Tę grę warto także podarować nieco starszym graczom, którzy w ten sposób przypomną sobie stare i trudne pozycje, z którymi zmagali się w latach 90 ubiegłego wieku.

Lords of the fallen

Sprawdź cenę gry Lords of the Fallen w sklepie ►

RTV Euro  AGD

Watch_Dogs

Każdy chciałby być Bogiem – namiastką tego może być gra Watch Dogs, w której wcielimy się w postać Aiden’a Pearce’a. Jest to obraz przyszłości, w której za pomocą smartfona możemy zdziałać niemal wszystko, aby osiągnąć pożądany cel. Tytuł otworzy Wam oczy i wyostrzy wyobraźnię, bowiem w dobie tajnych organizacji rządowych i zawrotnego rozwoju technologicznego, obraz przedstawiony w Watch Dogs, może bardzo szybko stać się rzeczywistością.

Watch Dogs

Sprawdź cenę gry Watch Dogs w sklepie ►

RTV Euro  AGD

Far Cry 4

Rok 2014 to bogaty czas pod względem świetnych gier. Entuzjaści padów, myszek i klawiatur powinni być zadowoleni z niemal każdego pudełka z najnowszą produkcją, ale ta jest szczególna i wyjątkowa. Kontynuacja gry z roku 2012, która trafiła na komputery oraz konsole nowej generacji, ma ponownie szansę startować do tego samego wyróżnienia. Gra akcji przeniesie nas do górzystej krainy Kyrat, gdzie zupełnie przypadkiem wplatamy się w walkę z samozwańczym dyktatorem. Warto więc zanurzyć się w tym świecie, zaraz po rodzinnym posiłku wigilijnym.

Far Cry 4

Sprawdź cenę gry Far Cry 4 w sklepie ►

RTV Euro  AGD

FIFA 15

Jeśli jednak chcecie, aby do zabawy wciągnęli się wszyscy goście, a emocje do późnych godzin wieczornych sięgały zenitu, sprawcie komuś niespodziankę w postaci FIFY 15. To najlepsza odsłona kultowej serii symulatorów piłki nożnej. Gra posiada w pełni licencjonowaną polską ligę oraz reprezentację Polski, a to tylko wierzchołek góry lodowej i mnogości opcji, jakie FIFA 15 oferuje. Nie pozostaje nic innego, jak obok świątecznego talerza położyć pada!

FIFA 15

Sprawdź cenę gry FIFA 15 w sklepie ►

blog comments powered by Disqus
Świąteczny Poradnik Zakupowy #1 - Gry