PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Newline Naos IP - Nowe interaktywne monitory 4K dla biznesu

Zagłosuj i Wygraj Monitor Gamingowy iiyama

Zagłosuj i Wygraj Monitor Gamingowy iiyama

Weź udział w głosowaniu - wybierz najlepszego gracza turnieju The Summit 2 i wygraj jeden z gamingowych monitorów marki iiyama!

The Summit 2 to jedyny w swoim rodzaju turniej Dota 2, którego finał zostanie rozegrany już w grudniu w Los Angeles i będzie transmitowany na żywo w sześciu językach. Zmierzą się w nim najlepsze drużyny z całego świata i będą walczyć o nagrody o łącznej wartości ponad 100 000 dolarów. Tytuł mistrza będzie bronić drużyna Evil Geniuses, a do pojedynku z nimi staną drużyny z Ameryki, Europy, Azji południowo-wschodniej oraz Chin.

iiyama

Dla wszystkich fanów turnieju, został przygotowany konkurs. Do 7 grudnia można głosować na najlepszego gracza The Summit 2. Pierwszych 100 000 osób, które wezmą udział w głosowaniu weźmie udział w losowaniu vouchera o wartości 3 USD na zakupy na G2A.com, a wśród wszystkich głosujących zostanie wylosowanych 50 osób, które otrzymają voucher o wartości 20 USD, a pięciu wyłonionych drogą losowania wygra monitor iiyama GB2488HSU z odświeżaniem 144Hz i czasem reakcji wynoszącym 1ms. To sprzęt stworzony dla najbardziej wymagających graczy.

blog comments powered by Disqus
Zagłosuj i Wygraj Monitor Gamingowy iiyama