PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Audio Pro A26 - Funkcjonalne kolumny aktywne

Nastula Testuje Na Ringu Nowe Słuchawki

Nastula Testuje Na Ringu Nowe Słuchawki

Już jutro głośna walka Pawła Nastuli z Mariuszem Pudzianowskim. A tymczasem, nakryliśmy Nastulę na treningu w niezwykłych słuchawkach. Zobaczcie zdjęcia z przygotowań!

Paweł Nastula przygotowuje się do jutrzejszej walki z Mariuszem Pudzianowskim w niecodziennym towarzystwie - są to wyjątkowe, krwistoczerwone słuchawki Monster Octagon. Zobaczcie zdjęcia z treningów.

Nastula i Monster

Nastula i Monster

Nastula i Monster

Nastula i Monster

Paweł Nastula wejdzie jutro na ring w tych niesamowitych słuchawkach.

A co to właściwie jest za model?

To Monster Octagon.

Zainspirowane przez mistrzów słuchawki, które przetrwają każdy trening i każdą walkę. Jak doskonały wojownik, Monser Octagon są dostrojone do perfekcji. Zaawansowana technologia audio zapewnia najlepsze osiągi. Potężny bas i dynamiczna scena muzyczna pozwolą ci usłyszeć muzykę w wyjątkowy sposób.

Słuchawki dostępne są w matowej czerni lub agresywnej czerwieni. Posiadają zwijaną konstrukcję nauszników w stylu dj-skim. Wykonane są z dbałością o szczegóły, z niezwykle wytrzymałych materiałów, a przy okazji są niesamowicie komfortowe. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, słuchawki możemy wykorzystać także do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Nastula i Monster

Zdjęcia pochodzą ze strony https://www.facebook.com/monsterproductspolska

blog comments powered by Disqus
Nastula Testuje Na Ringu Nowe Słuchawki