PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Poznaj Pierwsze W Polsce Chromebooki od Acera

Poznaj Pierwsze W Polsce Chromebooki od Acera

Firma Acer poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek dwóch Chromebooków. Modele pracujące na systemie Chrome OS, dają gwarancję bardzo długiego czasu pracy na jednym ładowaniu baterii.

Chromebook 13 ma duży wyświetlacz 13,3-calowy o rozdzielczości Full HD, który gwarantuje do 11,5 godzin pracy, lub drugi model z wyświetlaczem jasnym i ostrym, o rozdzielczości 1366x768 i dającym gwarancję jeszcze dłuższej pracy na baterii - do 13 godzin. Antyodblaskowe panele Acer ComfyView montowane na ich wyświetlaczach, zmniejszają do minimum odbijanie światła, dzięki czemu nie męczą oczu. Dodatkowo zastosowano tutaj rewelacyjnie oddane kolory i kontrast.

Chromebook 13 jest niezwykle lekki i cienki. Pozwala łączyć się z internetem za pomocą WiFi. Wbudowana antena 2x2 MIMO daje gwarancję stabilnego łącza i przesyłania danych z dużą prędkością.

Chromebook Acer

Chromebook 11 ma ekran o przekątnej 11,6 cali i rozdzielczości 1366x768. Również tutaj zastosowano antyodblaskowe panele Acer ComfyView. Dwu- lub czterordzeniowy procesor zapewnia szybką pracę, a dyski SSD o pojemności 16 lub 32GB pozwalają bezpiecznie przechowywać wszelkie dane. Bateria w tym modelu gwarantuję do 8,5 godzin pracy.

Chromebook Acer

Chromebooki Acer są wyjątkowe - ich uruchomienie trwa zaledwie 10 sekund, a wznowienie pracy z trybu uśpienia jest natychmiastowe. Pozwala to zaoszczędzić czas, który normalnie tracony jest na oczekiwaniu na uruchomienie się komputera.

Ponadto, każdy nowy posiadach Chromebooka będzie mógł skorzystać z promocji - przez pierwsze dwa lata całkowicie za darmo otrzyma 1TB przestrzeni na dysku Google.

blog comments powered by Disqus
Poznaj Pierwsze W Polsce Chromebooki od Acera