PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - Wkrótce W Sklepach

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - Wkrótce W Sklepach

Gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes została dzisiaj udostępniona przez producenta - Konami Digital Entertainment. Gra jest dostępna na platformie cyfrowej Steam. Natomiast już na przełomie stycznia i listopada, będzie ją można kupić w wersji pudełkowej.

CDP.pl poinformował, że już za nieco ponad miesiąc - na przełomie stycznia i lutego, do sklepów trafi pudełkowa wersja gry Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Akcja gry odbywa się w 1975 roku serią wydarzeń, których kulminacyjny punkt poznajemy w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Big Boss, legendarny najemnik jest w trakcie wykonywania misji ratunkowej w Camp Omega - wielkiej bazie, która została przeistoczona w tymczasowe więzienie. 

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Rozgrywka toczy się na ogromnej, niczym nie ograniczonej przestrzeni, gdzie pogoda i pora dnia ma bardzo duży wpływ na to, co się w misji będzie działo. W grze nie ma praktycznie żadnych ograniczeń: można wybierać trasy, sposoby walki, a także to, którego więźnia uwolnimy jako pierwszego. Dzięki temu, misje w grze można przechodzić wielokrotnie, za każdym razem wybierając inny scenariusz.

 

Gra Metal Gear Solid V: Ground Zeroes jako pierwsza w historii, oferuje rozgrywkę w niezwykle dużej rozdzielczości 4K.

blog comments powered by Disqus
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - Wkrótce W Sklepach