PODPOWIEDZI:

LG Mini GD880 - mini jest znowu trendy

LG Mini GD880 - mini jest znowu trendy

LG Mini GD880 to najnowszy telefon komórkowy koreańskiego producenta. Charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, oraz niską wagą. Te atuty w pełni wyjaśniają, czemu otrzymał on właśnie taką nazwę.

LG Mini GD880 to obecnie najsmuklejszy model na rynku (jedynie 10,6 mm grubości) o przekątnej ekranu dotykowego 3.2 cala przeznaczony dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesny design oraz dostęp do multimediów.

LG Mini GD880

Wbudowane aplikacje do korzystania z serwisów społecznościowych takich jak Twitter oraz Facebook ułatwią kontakt z najbliższymi przyjaciółmi, a funkcje takie jak Social Network Feed – pozwolą na szybki podgląd najświeższych informacji.

LG Mini GD880

W korzystaniu z nich pomaga duży, hybrydowy ekran LCD (FWVGA o rozdzielczości 480 x 854 pikseli). Zdjęcia robione przez aparat o rozdzielczości 5 megapixeli dzięki nowym funkcjom można szybko umieszczać w sieci. To wszystko w połączeniu z nowym, intuicyjnym menu daje nowe możliwości interakcji, które z pewnością doceni każdy, kto chce być online 24 godziny na dobę.

LG Mini GD880

blog comments powered by Disqus
LG Mini GD880 - mini jest znowu trendy