PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Huawei Na Targach CES 2015

Huawei Na Targach CES 2015

Firma Huawei na tegorocznych targach CES 2015 zaprezentowała cały szereg najnowszych urządzeń i akcesoriów. Wśród nich znalazły się smartfony, tablety, modemy, a także urządzenia domowe.

Podczas trwających targów CES 2015 firma zaprezentowała swoje flagowe urządzenia Huawei oraz z serii Honor. Są to: Huawei P7, Huawei Mate7, Honor 6 i Honor 6 Plus.

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Smartfon Huawei P7 to kontynuacja znanego modelu Huawei P6. W ciągu zaledwie 6 miesięcy od premiery, telefon sprzedał się w przeszło 4 milionach egzemplarzy. Model Mate7, który premierę miał podczas targów IFA 2014, jest bardzo pozytywnie oceniany przez użytkowników, a model G7, który również miał premierę na targach IFA, przez zaledwie dwa miesiące został sprzedany w przeszło 1 mln egzemplarzy.

 

Huawei rozpoczyna przy okazji targów nową stratefię, nazwaną erą "Hilink". Pozwoli ona użytkownikom z całego świata niezwykle łatwo i wygodnie korzystać z internetu w każdym zakątku ziemi. Firma skupia się także na rozbudowaniu wizji inteligentnego domu, w którym wszystkie elektroniczne urządzenia miałyby być ze sobą ściśle współpracujące. Znaczy to, że platforma obejmie urządzenia multimedialne oraz na przykład monitorujące jakość powietrza w domu, inteligentne gniazdka, oświetlenie zdalnie sterowane na podczerwień, a także inteligentne ogrzewanie budynku. To wszystko miałoby być dostępne szybko i łatwo dla użytkownika.

 

blog comments powered by Disqus