PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Unikalne telefony z IFA 2019! Asus dla graczy, telefon kryptowalutowy, debiut TCL

Huawei Na Targach CES 2015

Huawei Na Targach CES 2015

Firma Huawei na tegorocznych targach CES 2015 zaprezentowała cały szereg najnowszych urządzeń i akcesoriów. Wśród nich znalazły się smartfony, tablety, modemy, a także urządzenia domowe.

Podczas trwających targów CES 2015 firma zaprezentowała swoje flagowe urządzenia Huawei oraz z serii Honor. Są to: Huawei P7, Huawei Mate7, Honor 6 i Honor 6 Plus.

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Smartfon Huawei P7 to kontynuacja znanego modelu Huawei P6. W ciągu zaledwie 6 miesięcy od premiery, telefon sprzedał się w przeszło 4 milionach egzemplarzy. Model Mate7, który premierę miał podczas targów IFA 2014, jest bardzo pozytywnie oceniany przez użytkowników, a model G7, który również miał premierę na targach IFA, przez zaledwie dwa miesiące został sprzedany w przeszło 1 mln egzemplarzy.

 

Huawei rozpoczyna przy okazji targów nową stratefię, nazwaną erą "Hilink". Pozwoli ona użytkownikom z całego świata niezwykle łatwo i wygodnie korzystać z internetu w każdym zakątku ziemi. Firma skupia się także na rozbudowaniu wizji inteligentnego domu, w którym wszystkie elektroniczne urządzenia miałyby być ze sobą ściśle współpracujące. Znaczy to, że platforma obejmie urządzenia multimedialne oraz na przykład monitorujące jakość powietrza w domu, inteligentne gniazdka, oświetlenie zdalnie sterowane na podczerwień, a także inteligentne ogrzewanie budynku. To wszystko miałoby być dostępne szybko i łatwo dla użytkownika.

 

blog comments powered by Disqus