PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test projektora 4K SONY VPL-VW270 - Czy jest wart swojej ceny?

BenQ Na Targach CES 2015 Zaprezentował Najnowsze Domowe Projektory

  • Dodano: 4 lata, 4 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
BenQ Na Targach CES 2015 Zaprezentował Najnowsze Domowe Projektory

Podczas targów CES 2015 firma BenQ zaprezentowała trzy nowe projektory, przeznaczone do użytku domowego, które gwarantują niezwykłą jakość i głębię kolorów, zapewniając ich wierne odwzorowanie i nasycone barwy.

Tegoroczne targi CES dobiegły końca, wciąż jednak spływają informacje zza oceanu o pokazanych podczas nich produktach. Jedną z nich jest wiadomość o nowoczesnych projektorach firmy BenQ, które stworzone zostały do użytkowania ich w warunkach domowych.

Pierwszy z nich, BenQ Colorific HC1200 zapewnia maksymalnie wierne odtworzenie kolorów, zgodne ze standardem sRGB. Ma rozdzielczość Full HD i jasność 2800 ANSI lumenów. Gwarantuje rewelacyjne nasycenie barw, dodatkowo zapewniając dobry obraz w jasnych i ciemnych częściach projektowanego filmu.

Dwa kolejne modele to projektory BenQ HT1075 i HT1085ST. Ten pierwszy należy do normalno-ogniskowych, drugi do krótkoogniskowych. Pierwszy wyświetla obraz z odległości 2,5m o przekątnej 100cali, drugi z odległości 1m o przekątnej 65,5 cali. Oba mają rozdzielczość Full HD, jasność 2200 ANSI lumenów i korekcję trapezowych zniekształceń obrazu, tak w pionie jak i w poziomie. Projektory posiadają dwa gniazda HDMI i MHL, które dają możliwość podłączania do nich urządzeń mobilnych.

blog comments powered by Disqus
BenQ Na Targach CES 2015 Zaprezentował Najnowsze Domowe Projektory