PODPOWIEDZI:

BenQ Na Targach CES 2015 Zaprezentował Najnowsze Domowe Projektory

BenQ Na Targach CES 2015 Zaprezentował Najnowsze Domowe Projektory

Podczas targów CES 2015 firma BenQ zaprezentowała trzy nowe projektory, przeznaczone do użytku domowego, które gwarantują niezwykłą jakość i głębię kolorów, zapewniając ich wierne odwzorowanie i nasycone barwy.

Tegoroczne targi CES dobiegły końca, wciąż jednak spływają informacje zza oceanu o pokazanych podczas nich produktach. Jedną z nich jest wiadomość o nowoczesnych projektorach firmy BenQ, które stworzone zostały do użytkowania ich w warunkach domowych.

Pierwszy z nich, BenQ Colorific HC1200 zapewnia maksymalnie wierne odtworzenie kolorów, zgodne ze standardem sRGB. Ma rozdzielczość Full HD i jasność 2800 ANSI lumenów. Gwarantuje rewelacyjne nasycenie barw, dodatkowo zapewniając dobry obraz w jasnych i ciemnych częściach projektowanego filmu.

Dwa kolejne modele to projektory BenQ HT1075 i HT1085ST. Ten pierwszy należy do normalno-ogniskowych, drugi do krótkoogniskowych. Pierwszy wyświetla obraz z odległości 2,5m o przekątnej 100cali, drugi z odległości 1m o przekątnej 65,5 cali. Oba mają rozdzielczość Full HD, jasność 2200 ANSI lumenów i korekcję trapezowych zniekształceń obrazu, tak w pionie jak i w poziomie. Projektory posiadają dwa gniazda HDMI i MHL, które dają możliwość podłączania do nich urządzeń mobilnych.

blog comments powered by Disqus
BenQ Na Targach CES 2015 Zaprezentował Najnowsze Domowe Projektory