PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Problemy ze Wzrokiem Zażegnane - Innowacyjne Okulary eSight

Problemy ze Wzrokiem Zażegnane - Innowacyjne Okulary eSight

Osoby, które mają poważne problemy ze wzrokiem, mogą już niedługo całkowicie odmienić swoje życie. Wszystko za sprawą innowacyjnych okularów eSight, które pozwolą im znów oglądać otaczający świat.

eSight to znakomity wynalazek dla osób, które mają nawet bardzo poważne problemy ze wzrokiem. Omawiane okulary posiadają wbudowaną kamerę, która rejestruje obraz na żywo i wyświetla go bezpośrednio na OLED-owych wyświetlaczach.

Obraz, który wyświetlany jest na wyświetlaczach, cechuje się natomiast bardzo wysoką jakością i rozdzielczością. Wszystko widać wyraźniej, nawet w porównaniu z naturalnym widokiem.

Jakość okularów eSight potwierdza przypadek 29-letniej Kathy Beitz, która przez swoje problemy ze wzrokiem, nie mogła zidentyfikować zarówno osób, jak i przedmiotów, które znajdują się bezpośrednio przed nią, dopóki nie założyła eSight. Zobaczcie jej wzruszającą historię:

Warto zaznaczyć, że eSight mają być całkiem przystępne cenowo i szeroko dostępne. Jest to więc wielka szansa dla osób ze słabym wzrokiem lub schorzeniami związanymi z tym zmysłem.

Nowe technologie po raz kolejny potwierdziły, że mogą zmieniać świat na lepsze i pomagać ludziom, którzy nie mają łatwo. Oby tak dalej!

Przy okazji sprawdź rewelacyjne modele okularów 3D!

Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Manta LED4301 Manta LED4301Best of the best!
2Kruger&Matz KM0232FHD Kruger&Matz KM0232FHD Sprawdź sam
3Samsung UE32J4000 Samsung UE32J4000 Ten ma niezłą cenę!
4Skymaster 32SH1000 Skymaster 32SH1000 Polecany model
5Sharp LC-40CFE4042E Sharp LC-40CFE4042E Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Telewizorów do 1000 zł

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Problemy ze Wzrokiem Zażegnane - Innowacyjne Okulary eSight
Autor: Łukasz