PODPOWIEDZI:

Wydajny Notebook Od Asusa W Dobrej Cenie

Wydajny Notebook Od Asusa W Dobrej Cenie

Na rynku pojawił się już najnowszy laptop marki Asus, o wydajnym wnętrzu który z powodzeniem zastąpi stacjonarny komputer. Poznajcie model notebooka R510JK.

ASUS R510JK to połączenie niebanalnego designu i potężnego wnętrza - pod względem wydajności może on konkurować z komputerami stacjonarnymi! Na jego pokładzie znalazł się procesor Intel Core i7-4710HQ, karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 850M i pamięć RAM o pojemności od 4 do 12 GB. Zainstalowany w nim dysk twardy ma aż 750 GB pojemności.

Ekran notebooka ma przekątną 15,6 cala a wyświetlany na nim obraz jest w jakości Full HD. ASUS R510JK sprawdzi się rewelacyjnie zarówno jako serce domowego centrum rozrywki, jak i także sprzęt służący do pracy. Zaopatrzony został w solidną obudowę, w której znajdują się złącza typu HDMI, D-sub, port sieciowy RJ-45, dwa porty USB 3.0 i jeden 2.0, gniazdo audio, czytnik kart pamięci i nagrywarka DVD.

Notebook podczas zwykłej, codziennej pracy - jak przeglądanie stron internetowych czy też pisanie maili, automatycznie przełącza się na zintegrowaną grafikę Intel HD Graphics 4000 co sprawia, że zużycie przez niego prądu jest mniejsze. Wbudowany akumulator o pojemności 45 Wh potrafi zwiększyć żywotność notebooka aż o dwie godziny (na jednym ładowaniu). Funkcjonowanie systemu można tutaj całkowicie zoptymalizować według swoich preferencji, a technologia ASUS Super Hybrid Engine II sprawia, że laptop jest w stanie przetrwać w trybie czuwania przez dwa tygodnie.

ASUS R510JK w zależności od konfiguracji, można kupić w cenie od 3299 do 3599 zł.

blog comments powered by Disqus
Wydajny Notebook Od Asusa W Dobrej Cenie