PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Aspire One 752 - najnowszy netbook Acera

Aspire One 752 - najnowszy netbook Acera

Aspire One 752 jest modelem netbooka przeznaczonym do podróży, ponieważ jest cienki, lekki oraz ma optymalną wydajność, zapewnianą przez procesor Intel Celeron ULV. Posiada wyświetlacz 16:9 HD oraz zoptymalizowany system dźwiękowy Dolby. Można go zabrać w każde miejsce i cieszyć się cyfrową rozrywką.

Ma mniej niż 22 mm grubości, waży około 1,40 kg i jest wyposażony w kompaktowy wyświetlacz o przekątnej 29,5 cm (11,6 cala). Dzięki temu jest bardzo poręczny i na tyle lekki, że można go zawsze mieć przy sobie.

Aspire One 752

Ponadto, netebook zwraca na siebie uwagę starannie dopracowanymi szczegółami i jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, białej oraz szafirowej.

Pełnowymiarowa klawiatura Acer FineTip z szerokimi klawiszami zapewnia komfort pisania, natomiast touchpad typu multi-gesture pozwala na wygodne przewijanie dokumentów, przełączanie stron oraz regulowanie powiększenia palcami. Aby zapewnić opływowy oraz poręczny kształt netbooka, gniazda VGA i LAN umieszczono w tylnych narożnikach obudowy.

Aspire One 752 jest wyposażony w wyświetlacz LCD Acer CineCrystal z podświetleniem LED, o przekątnej 29,5 cm (11,6 cala), rozdzielczości HD 1366 x 768 pikseli i formacie 16:9, który pozwala w pełni docenić wysoką jakość multimediów o dużej rozdzielczości. Forma wyświetlacza gwarantuje komfort oglądania filmów a także umożliwia wygodne przenoszenie netbooka.

Zoptymalizowany system Dolby Sound Room drugiej generacji pozwala na odtwarzanie wielokanałowych efektów dźwiękowych w standardowych słuchawkach stereofonicznych, natomiast port HDMI i zintegrowany układ graficzny 3D zapewniają wspaniałe odwzorowanie kolorów oraz ruchu. Acer Aspire One 752 zapewnia więc spektakularną rozrywkę w każdym miejscu.

W celu zapewnienia pełnej swobody użytkowania oraz niezawodnej i bezpiecznej łączności, netebook Aspire One 752 jest wyposażony w bezprzewodową kartę sieciową Wi-Fi z technologią Acer SignalUp, gigabitową kartę Ethernet, a opcjonalnie również w interfejs Bluetooth 2.1 oraz wbudowany modem 3G. Dzięki temu pozwala na utrzymanie stałego kontaktu ze światem i gwarantuje pełną kontrolę nad dostępem do Internetu bez ograniczeń stawianych przez czas i przestrzeń.

Kamera internetowa Acer CrystalEye oraz wbudowany mikrofon sprawiają, że netbook jest oknem na świat, pozwalającym na utrzymywanie kontaktu z serwisami społecznościowymi, prowadzenie wideo-czatu z rodziną i znajomymi, uczestniczenie w biznesowych wideo-konferencjach a także na oglądanie filmów z Internetu.

Aspire One 752

Netbook Aspire One 752 jest wyposażony w procesor Intel Celeron 743 ULV, chipset Mobile Intel GS45 Express z akceleratorem graficznym Intel GMA 4500MHD, pozwalającym na wyświetlanie filmów o rozdzielczości HD i zapewniającym wspaniałą wydajność grafiki 3D, a ponadto można w nim zainstalować nawet 4 GB pamięci DDR2. Pomimo kompaktowych wymiarów, w netbooku Aspire One 752 mieści się wewnętrzny dysk twardy o pojemności do 320 GB, a także zintegrowany, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, który pozwala na wygodne przenoszenie plików.

Co więcej, netbook Aspire One 752 może zapewnić nawet 5 godzin bezprzewodowej swobody i cyfrowej rozrywki, ponieważ zastosowano w nim energooszczędne podzespoły, takie jak procesor ULV oraz panel z podświetleniem LED o znacznie zmniejszonym poborze mocy.

blog comments powered by Disqus
Aspire One 752 - najnowszy netbook Acera
Autor: Jacek Furtak