PODPOWIEDZI:

Największy Ranking Sklepów Internetowych 2015 - Opineo.pl!

Największy Ranking Sklepów Internetowych 2015 - Opineo.pl!

Coroczny ranking sklepów internetowych w Polsce przygotowany przez Opineo.pl! Wiele rankingów sklepów podzielonych na kategorie. Więcej informacji w poniższym newsie!

Co roku niezależny serwis Opineo.pl prezentuje ranking najbardziej uznanych sklepów internetowych na podstawie opinii konsumentów, tym razem było ich aż 1.080.418.

W rankingu znajdziemy zestawienie dużych, średnich oraz małych sklepów internetowych. Nie mogło również zabraknąć cennych informacji m.in. na tematy, "Czego pragną klienci?" czy "Szybkie płatności on-line pomagają e-sklepom w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej".

Opineo.pl stworzyło również ranking sklepów z kategorii specjalistycznych o różnych obszarach tematycznych, m.in. Zdrowie i uroda, Gry, Sport, Odzież i obuwie, Motoryzacja,  Militaria i survival. Z pewnością każdy znajdzie coś dla Siebie!

Portal VideoTesty.pl jest jednym z patronów medialnych tego raportu. Warto także zaznaczyć, że jeden z naszych redaktorów - Łukasz Proszek - stworzył krótki tekst, który został zawarty w rubryce "komentarze ekspertów".

blog comments powered by Disqus
Największy Ranking Sklepów Internetowych 2015 - Opineo.pl!