PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki bezprzewodowy pad do PC? |TOP 10|

Logitech MX Master - Nadchodzi Król Bezprzewodowych Myszek

Logitech MX Master - Nadchodzi Król Bezprzewodowych Myszek

Myszki firmy Logitech są bardzo cenione przez graczy i nie tylko. Już w przyszłym miesiącu pojawi się nowy gryzoń tej marki, tym razem bezprzewodowy. Chodzi konkretnie o model Logitech MX Master.

Logitech MX Master wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Kształt tej myszki jest bowiem dopasowany do dłoni. Warto zaznaczyć, że gryzoń został zoptymalizowany pod złożone środowisko pracy i ma w nich oferować najwyższą precyzję.


Poznaj najlepsze Zmywarki, Wybraliśmy najlepsze modele do zabudowy i wolnostojące

Ułożenie dłoni oraz nadgarstka na tej myszce jest naturalne. Skutkuje to wysokim komfortem użytkowania. Możemy również dostosować prędkość działania gryzonia. Scroll może działać i swobodnie, i precyzyjnie.

Z boku myszki mamy specjalne pokrętło, które służy do bocznego przewijania czy przełączania widoku. W zestawie z myszką dołączany jest odbiornik Logitech Unifying. Mamy też do dyspozycji technologię bluetooth.

Ciekawą zaletą gryzonia Logitech MX Master, jest to, że możemy go sparować z trzema urządzeniami na raz. Jeżeli, więc pracujemy na kilku urządzeniach, to taki sprzęt znacząco ułatwi i przyspieszy wykonywanie naszych zadań.

Zobacz czołową myszkę Logitech dla zapalonych graczy!

Posiadacze komputerów MAC ucieszą się z przycisku, który można dostosować pod odtwarzanie gestów. Wszystko wspomaga zaawansowane oprogramowanie Logitech Options.

Warto także dodać, że mysz pracuje precyzyjnie na wielu powierzchniach. Akumulator wytrzymuje nawet do 40 dni od momentu naładowania!

Mysz Logitech MX Master będzie dostępna już w kwietniu 2015. Cena urządzenia wynosi 449 zł.

blog comments powered by Disqus
Logitech MX Master - Nadchodzi Król Bezprzewodowych Myszek