PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony z najlepszym aparatem 2018 |TOP 5|

Kin One i Kin Two – młodzieżowe smartfony Microsoftu

Kin One i Kin Two – młodzieżowe smartfony Microsoftu

W tym tygodniu Microsoft oficjalnie zaprezentował dwa nowe smartfony o nazwach Kin One i Kin Two. Obydwa modele, które niebawem zadebiutują na rynku zostały stworzone przy współpracy z firmą Sharp i działają w oparciu o platformę NVIDIA Tegra. Oficjalna premiera w Stanach Zjednoczonych przewidziana jest na maj, jesienią natomiast mają trafić do sklepów na terenie Unii Europejskiej.

Kin Two

Oba telefony zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach korzystających z portali społecznościowych, takich jak Facebook, MySpace czy Twitter.

Kin One

Kin One charakteryzuje się oryginalnym kształtem i wysuwaną klawiaturą w układzie QWERTY. Posiada wyświetlacz o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, 5-megapikselowy aparat i 4 GB wbudowanej pamięci podręcznej.

Kin Two

Kin Two jest większy i bardziej zaawansowany. Posiada wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 320 pikseli, 8-megapikselowy aparat, możliwość rejestracji filmów Full HD w rozdzielczości 720p, 8 GB wbudowanej pamięci podręcznej i klawiaturę QWERTY (większą od poprzednika) .

Trzeba zauważyć, że obydwa modele zaopatrzono w technologię 3G i WiFi. Jak na razie nie wiadomo, kiedy trafią na polski rynek

blog comments powered by Disqus
Kin One i Kin Two – młodzieżowe smartfony Microsoftu
Autor: Jacek Furtak