PODPOWIEDZI:

Gamingowy Sprzęt AORUS z Nagrodami Red Dot

Gamingowy Sprzęt AORUS z Nagrodami Red Dot

Ostatnio pisaliśmy o sześciu wyróżnieniach firmy Logitech, jeżeli chodzi o nagrody Red Dot. Firma AORUS, która też produkuje ciekawy gamingowy sprzęt, zgarnęła dwie nagrody. Szczegóły w poniższym newsie.

Nagrody Red Dot to spore wyróżnienia dla najlepiej zaprojektowanych produktów. Warto przyjrzeć się gamingowemu sprzętowi, które takie nagrody dostaje.

Zadowolona mogła ostatnio być firma Logitech, która uzyskała aż sześć wyróżnień. Są jednak również inni producenci, którzy wypuszczają na rynek nietuzinkowe produkty.

Chodzi konkretnie o markę AORUS, która może pochwalić się dwoma nagrodami Red Dot Design Award 2015. Doceniona została klawiatura mechaniczna THUNDER K7 i mysz zaprojektowana dla gier typu MMO o nazwie THUNDER M7.

Oba te urządzenia stanowią znakomity gamingowy sprzęt o najwyższej precyzji i funkcjonalności. Jak widać, również ich design przyciąga uwagę.

Produkty Logitech Wyróżnione Za Design Nagrodami Red Dot 2015

Warto wspomnieć, że nagrody Red Dot Product Design zostały wprowadzone już w 1954 roku! Co roku tysiące produktów walczą o to wyróżnienie, a wybierane są przez międzynarodowe jury.

blog comments powered by Disqus
Gamingowy Sprzęt AORUS z Nagrodami Red Dot