PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Przetestuj Projektor Philips Screeneo!

  • Dodano: 3 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
Przetestuj Projektor Philips Screeneo!

Firma Philips rozpoczęła ciekawą akcję, dzięki której można przez kilka miesięcy testować nietuzinkowy projektor Philips Screeneo, a w razie niezadowolenia ze sprzętu - odzyskać swoje pieniądze.

Philips Screeneo to bardzo ciekawy projektor o sporych możliwościach. Potrafi on wyświetlać obraz HD o przekątnej 100 cali z odległości 44 cm. Jest to również urządzenie niewielkie, ale jednocześnie niezwykle funkcjonalne.

Klasyfikacja Projektorów - Poznaj TOP 10 z Marca 2015

W projektorze znajdziemy funkcje Smart TV i 3D, a także głośniki 2.1 z subwooferem. Kolejnym atutem jest system Android.

Philips Screeneo wykorzystuje technologię DLP. Jego lampa LED o mocy 700 ANSI lumenów ma żywotność 30 000 godzin. Warto także wspomnieć o kontraście dynamicznym wynoszącym 10 000:1.

Nie przepłacaj i kup najtaniej projektor Philips Screeneo!

Firma Philips proponuje nam bardzo ciekawą opcję dotyczącą omawianego urządzenia. Możemy praktycznie przetestować go za darmo. W promocji biorą udział modele kupione w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015.

Jeżeli zakupiony sprzęt nie spełni naszych oczekiwań, to możemy go zwrócić i dostać zwrot pieniędzy na konto. Mamy na to aż 60 dni. Na tej stronie macie szczegóły promocji i formularz zwrotu.

Poznaj także inne ciekawe projektory Philips:

>PHILIPS PicoPix 2480

>Philips PicoPix 3610

>Philips Picopix 3410

blog comments powered by Disqus
Przetestuj Projektor Philips Screeneo!
Autor: Łukasz