PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Przetestuj Projektor Philips Screeneo!

Przetestuj Projektor Philips Screeneo!

Firma Philips rozpoczęła ciekawą akcję, dzięki której można przez kilka miesięcy testować nietuzinkowy projektor Philips Screeneo, a w razie niezadowolenia ze sprzętu - odzyskać swoje pieniądze.

Philips Screeneo to bardzo ciekawy projektor o sporych możliwościach. Potrafi on wyświetlać obraz HD o przekątnej 100 cali z odległości 44 cm. Jest to również urządzenie niewielkie, ale jednocześnie niezwykle funkcjonalne.

W projektorze znajdziemy funkcje Smart TV i 3D, a także głośniki 2.1 z subwooferem. Kolejnym atutem jest system Android.

Philips Screeneo wykorzystuje technologię DLP. Jego lampa LED o mocy 700 ANSI lumenów ma żywotność 30 000 godzin. Warto także wspomnieć o kontraście dynamicznym wynoszącym 10 000:1.

Firma Philips proponuje nam bardzo ciekawą opcję dotyczącą omawianego urządzenia. Możemy praktycznie przetestować go za darmo. W promocji biorą udział modele kupione w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2015.

Jeżeli zakupiony sprzęt nie spełni naszych oczekiwań, to możemy go zwrócić i dostać zwrot pieniędzy na konto. Mamy na to aż 60 dni

Poznaj także inne ciekawe projektory Philips:

>PHILIPS PicoPix 2480

>Philips PicoPix 3610

>Philips Picopix 3410

blog comments powered by Disqus
Przetestuj Projektor Philips Screeneo!