PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Micra TPS, Czyli Miniaturowy Rozrusznik Serca

Micra TPS, Czyli Miniaturowy Rozrusznik Serca

Serce to niezwykle ważny element naszego ciała. Niestety czasem są z nim problemy. Od czego są jednak nowe technologie? Fenomenem może okazać się filigranowy rozrusznik o nazwie Micra TPS.

Micra TPS to z pewnością niezwykły i być może rewolucyjny rozrusznik serca. Co tak go wyróżnia? Przede wszystkim wymiary. Omawiany rozrusznik jest bowiem wielkości standardowej tabletki! Niesie to za sobą sporo korzyści.


Ekspresy do Kawy

Około 10 razy mniejszy rozmiar od standardowych modeli, oznacza między innymi to, że rozrusznik można dużo łatwiej umieścić w ciele pacjenta. Nie trzeba przy nim wykonywać nacięć chirurgicznych w klatce piersiowej. Zmniejsza się jednocześnie ryzyko jakiś powikłań.

Google Pracuje Nad Robo-Platformą Dla Chirurgów

Micra TPS generuje impulsy elektryczne, które wyrównują lub podtrzymują pracę serca. Rozrusznik przytwierdza się do ścian serca za pomocą specjalnych haczyków.

Warto zaznaczyć, że nie jest on również widoczny na zewnątrz ciała, gdyż nie posiada żadnych przewodów. Na całym świecie trwają już testy tego urządzenia. Wykonano nawet pierwsze wszczepienie, a wyniki są obiecujące.

blog comments powered by Disqus
Micra TPS, Czyli Miniaturowy Rozrusznik Serca